تماشا کنید: کالبدشکافی گوشی سامسونگ گلکسی فولد


تماشا کنید: کالبدشکافی گوشی سامسونگ گلکسی فولد

کالبدشکافی و تست مقاومت وارد شده جمله ویدئوهای جذابی هستند که پس وارد شده معرفی گوشی‌های جدید با قرارداده شده استقبال فراوانی مواجه می‌شوند. مدتی قرارداده شده است که آقای زک نلسون با ویدئوهای خود این بخش وارد شده ورود گوشی‌های هوشمند جدید ب بوارد شدهار را تحت سلطه خود درآورده قرارداده شده است. پیش‌تر دیده بودیم که زک ب سراغ اولین گوشی سامسونگ با نمایشگر تاشو یعنی گلکسی فولد رفته و مقاومت آن پس وارد شده تغییرات و ارائه دوباره ب بوارد شدهار را ب چالش کشیده بود. اما اکنون نوبت آن رسیده که کالبدشکافی این گوشی سنت‌شکن را ب تماشا بنشینیم و قطعات سوارد شدهنده نسخه نهایی و ببود پیدا کرده گلکسی فولد را وارد شده نزدیک ببینیم.

تابستان امسال یکی وارد شده خلاقانه‌ترین دوران در طول عمر گوشی‌های هوشمند ب حساب می‌آید، چرا که سوارد شدهندگان این دستگاه‌ها با معرفی ایده‌های جدید خود سعی در گذر وارد شده دوران یکنواختی محصولات خود داشتند. سامسونگ یکی وارد شده اولین شرکت‌هایی بود که گوشی جدید خود با نمایشگر تاشو معرفی کرد، اما همانطور که حتما ب خاطر دارید اولین تلاش آنها برای عرضه این گوشی ب بوارد شدهار با شکست مواجه شد و مجبور شدند تمامی نسخه‌های موجود آن را جمع آوری کرده و بعد وارد شده انجام تغییرات ببود بخش دوباره و با تأخیر آن را برای عرضه عمومی محیا کنند.

در تست مقاومت Samsung Galaxy Fold دیده بودیم که زک نلسون آزمایشات مختلف همیشگی خود را روی نسخه ببود یافته این گوشی اجرا کرده بود. در ویدئوی جدید که ساعتی پیش در کانال یوتیوب آقای نلسون یعنی JerryRigEverything منتشر شد وی دست ب کالبدشکافی این گوشی زده و قطعات و جزییات قسمت‌های پنهان و داخلی آن را ب نمایش می‌گذارد. با توجه ب اینکه گلکسی فولد یکی وارد شده اولین گوشی‌هایی قرارداده شده است که با فناوری نمایشگر تاشو وارد بوارد شدهار شده تماشای جزییات سوارد شدهنده آن جذابیت خاصی ب همراه دارد ، س تماشای این ویدئو را ب هیچ عنوان وارد شده دست ندهید.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *