تماشا کنید: کدام گوشی سریع‌تر شارژ می‌شود؟ میت ۲۰ پرو، پیکسل ۳ XL، نوت ۹ یا آیفون XS Max؟


تماشا کنید: کدام گوشی سریع‌تر شارژ می‌شود؟ میت 20 پرو، پیکسل 3 XL، نوت 9 یا آیفون XS Max؟

یکی وارد شده اصلی‌ترین موضوعاتی که سوارد شدهندگان گوشی هوشمند در ساخت محصولات خود، ب‌خصوص بالارده ب آن توجه می‌کنند، باتری قرارداده شده است. ظرفیت باتری، عددی قرارداده شده است که همواره با واحد “میلی‌آمپرساعت” مطرح می‌شود، اما در کنار ظرفیت موضوع دیگری که بسیار با اهمیت قرارداده شده است، سرعت شارژ باتری‌ها قرارداده شده است. هواوی در روز معرفی گوشی میت ۲۰ پرو، ادعا کرد که این گوشی ۴۴۰ درصد سریع‌تر وارد شده آیفون ۱۰اس مکس شارژ خواهد شد. اما این ادعای هواوی تا چه اندوارد شدهه واقعی قرارداده شده است؟

در ویدئویی که در انتهای مطلب مشاهده خواهید کرد، در پی کشف این موضوع و پیدا کردن گوشی‌ای خواهیم بود که سریع‌تر وارد شده رقبای خود شارژ خواهد شد. در این ویدئو سرعت شارژ میت ۲۰ پرو را در مقابل میت ۲۰ قرارداده شده استاندارد، پیکسل ۳ اکس‌ال گوگل، گلکسی نوت ۹ سامسونگ و آیفون ۱۰اس مکس خواهیم سنجید. هواوی توان خروجی شارژ میت ۲۰ پرو را ۴۰ وات، یعنی دو برابر شارژهای معمولی که این روزها می‌بینیم کرده قرارداده شده است. این در حالیست که میت ۲۰ قرارداده شده استاندارد دارای یک شارژ ۲۲٫۵ واتی قرارداده شده است. توان خروجی شارژر پیکسل ۳ گوگل ۱۸ واتی، نوت ۹ سامسونگ ۱۵ واتی و آیفون ۱۰اس مکس ۵ وات قرارداده شده است. ظرفیت باتری این گوشی‌ها هم ب شرح زیر می‌باشد:

  • میت ۲۰ پرو: ۴۲۰۰ میلی‌آمپرساعت
  • میت ۲۰ قرارداده شده استاندارد: ۴۰۰۰ میلی‌آمپرساعت
  • پیکسل ۳ اکس‌ال: ۳۴۳۰ میلی‌آمپرساعت
  • گلکسی نوت ۹ سامسونگ: ۴۰۰۰ میلی‌آمپرساعت
  • آیفون ۱۰اس مکس: ۳۱۷۴ میلی‌آمپرساعت

پیش وارد شده تماشای ویدئو آیا فکر می‌کنید که ادعای هواوی درخصوص شارژ سریع میت ۲۰ پرو واقعی قرارداده شده است؟ نظرات خود را با ما با اشتراک بگذارید.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *