تکنولوژی GPU Turbo هواوی چیست و ب چه گوشی‌هایی میاید؟


تکنولوژی GPU Turbo هواوی چیست و ب چه گوشی‌هایی میاید؟

آنر همزمان با معرفی گوشی های جدید خود، آنر پلی و آنر ۹i در اوایل هفته وارد شده فناوری جدیدی با نام GPU Turbo رونمایی کرد که می توان آن را یکی وارد شده انقلابی ترین فناوری های روز دانست. این فناوری راندمان پردوارد شدهنده گرافیکی گوشی را ب صورت کاملاً بینه ای افزایش میدهد. هواوی ادعا می کند که این تکنولوژی کارایی پردوارد شدهنده گرافیکی تار ۶۰ درصد افزایش پیدا می کند و ب طرز جالبی میزان مصرف باتری نیز تا ۳۰ درصد کاهش پیدا خواهد کرد!

با این فناوری توانایی پردوارد شدهش تک هسته ای در گوشی های میان رده، حتی وارد شده عملکرد پرچمداران چند هسته ای هم بیشتر می شود. ب این ترتیب این گوشی ها می توانند بوارد شدهی های گرافیک بالای را ب راحتی اجرا کنند. GPU Turbo یک حالت تقویت کننده برای هسته های مالی قرارداده شده است که عملکرد آن را تا ۶۰ درصد افزایش میدهد و همانطور که پیش تر عنوان شد مصرف باتری را تا ۳۰ درصد کم می کند. این حالت حالا در Honor 9i وجود دارد، اما خبر خوب اینست که برای تعدادی وارد شده گوشی های هواوی نیز عرضه خواهد شد.

این حالت وارد شده طریق ب روزرسانی سخت افزاری فعال خواهد شد، اما ب سخت افزار اضافی نیوارد شدهی نیست. اما اینکه چرا و چگونه ارتقاء خواهد یافت، سوالاتی هستند که جواب آنها داده نشده قرارداده شده است. بیشتر گوشی هایی که با قابلیت GPU Turbo مجهز می شوند سال ۲۰۱۷ و بعد وارد شده آن تولید شده اند، اما میت ۹ سال ۲۰۱۶ نیز آن را دریافت می کند. برنامه دریافت این تکنولوژی ب صورت زیر قرارداده شده است:

تاریخ

گوشی ها

تا آخر ژوئن

میت ۱۰ – میت ۱۰ پرو – آنر Vدانلود آهنگ جدید دانلودستان ۱۰

جولای

پی۲۰ – پی۲۰ پرو – میت RS پورشه دیزاین – نووا ۲S – آنر ۱۰ – سری مدیا پد M5

آگوست

نووا ۳e – اینجوی ۸ پلاس – اینجوی ۷S – میت ۱۰ لایت – آنر ۹ لایت – آنر ۷x

سپتامبر

سری میت ۱۰

اکتبر

پی۱۰ – پی۱۰ پلاس – پی۱۰ لایت – آنر ۹ – آنر ۸ پرو

نوامبر و بعد وارد شده آن

بقیه گوشی ها

 

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *