تکنیک وان‌پلاس برای جذب کاربران آیفون ب سمت گوشی‌های خود


تکنیک وان‌پلاس برای جذب کاربران آیفون ب سمت گوشی‌های خود

عوض کردن گوشی برای بسیاری وارد شده مردم کاری سختی ب حساب می‌آید. پروسه انتقال اطلاعات وارد شده گوشی قدیمی ب جدید، ب صورتی که چیزی فراموش نشود و همه چیز تمام و کمال ب گوشی جدیدتر منتقل شود، می‌تواند ب شدت زمان‌گیر و خسته کننده باشد و این دلیل می‌تواند عملیات خرید گوشی را برای مدت‎ها ب تعویق بیاندوارد شدهد. این موضوع در بسیاری وارد شده موارد درست قرارداده شده است، اما نه زمانی که شما قصد داشته باشید ب یک گوشی وارد شده کمپانی وان‌پلاس سوئیچ کنید. وان‌پلاس، این شرکت کوچک چینی با هدف‌های بلندپرووارد شدهانه خود، امکان تعویض گوشی و انتقال اطلاعات را راحت‌تر وارد شده همیشه کرده قرارداده شده است.

شرکت چینی وان‌پلاس در تلاش برای ترغیب مشتریان ب خرید گوشی‌های خود، راه انتقال اطلاعات وارد شده گوشی‌های اندرویدی ب دستگاه‌های وان‌پلاس را آسان کرده قرارداده شده است. سوارد شدهنده گوشی‌های هوشمند در اولین روز وارد شده سال ۲۰۱۸، برنامه OnePlus Switch را برای جابجایی اطلاعات ب گوشی وان‌پلاس عرضه کرد. حالا وان‌پلاس ۶T عرضه شده قرارداده شده است و این شرکت در تلاش قرارداده شده است تا افراد بیشتری را ب سمت محصول جدید خود جذب کند. در همین رقرارداده شده استا این شرکت برنامه OnePlus Switch را برای پشتیبانی وارد شده دستگاه‌های آیفون نیز عرضه کرده قرارداده شده است. در حالیکه نسخه آیفون این برنامه همچنان در حال آزمایش قرارداده شده است، اما شما می‌توانید ب رایگان آن را دانلود کنید. علاوه‌براین، آخرین نسخه وارد شده برنامه وان‌پلاس سوئیچ برای اندروید هم وارد شده دستگاه‌های آیفون پشتیبانی می‌کند و امکان دانلود آن وارد شده گوگل پلی قرارداده شده استور نیز وجود دارد.

وان‌پلاس سوئیچ ب کارابران اجوارد شدهه می‌دهد تا لیست مخاطبین، پیام‌های متنی، عکس‌ها و اطلاعات دیگر موجود در گوشی اندروید و یا iOSی خود را ب گوشی وان‌پلاس جدید خود منتقل کنید. علاوه‌براین، این برنامه می‌تواند وارد شده اطلاعات شما بر روی گوشی نسخه پشتیبان (بکاپ) تهیه کرده و ب صورت یک فایل فشرده در اختیار شما قرار دهد. شما می‌توانید هر زمان که تمایل داشتید، با بوارد شدهیابی این اطلاعات ب محتویات سابق گوشی خود دسترسی داشته باشد.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *