تیم گروپ با رم های حرفه ای T-FORCE XCALIBUR


تیم گروپ با رم های حرفه ای T-FORCE XCALIBUR

جالب قرارداده شده است که تیم گروپ (TEAMGROUP) در غرفه خود واقع در کامپیوتکس ۲۰۱۸، یکی وارد شده محصولات جدید (رم های DDR4) را ب طور کامل معرفی نکرده و اینک پس وارد شده پایان این نمایشگاه، شاهد عرضه آن هستیم. این شرکت رم های T-FORCE XCALIBUR را با فناوری LED RGB معرفی کرده قرارداده شده است. این رم ها با درگیرکننده وارد شده تراشه های تولید شده توسط سامسونگ اسمبل شده و تیم گروپ اعلام کرده قرارداده شده است که آزمون های پایداری این ماژول ها بسیار عالی بوده قرارداده شده است.

رم های T-FORCE XCALIBUR در کیت های ۱۶ گیگابایتی، شامل ۲ ماژول ۸ گیگابایتی تولید می شوند. فرکانس کاری آنها نیز ۳۶۰۰ و ۴۰۰۰ مگاهرتز قرارداده شده است. در جدولی که در ادامه خواهید دید نیز قیمت های این کیت ها درج می گردد. رم های T-FORCE XCALIBUR وارد شده تکنولوژی Intel XMP2.0 پشتیبانی می کنند و این شرکت اعلام کرده قرارداده شده است که قابلیت اورکلاک آنها بسیار بالقرارداده شده است. همچنین سرعت افزایش فرکانس در این ماژول ها مناسب ب نظر می رسد.

فرکانس/ظرفیت

Generic Edition

Special Edition

DDR4 3600  ۸G X2

$۲۳۵

$۲۳۹

DDR4 4000  ۸G X2

$۲۹۵

$۲۹۹

 

در بخش دیودهای LED RGB، کاربران می توانند این رم ها را با فناوری های MSI Mystic Light Sync، ASRock Polychrome Sync، GIGABYTE RGB Fusion و ASUS Aura Sync سوارد شدهگار هستند.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *