ثبت تصاویر زیبا وارد شده تنوع زیستی شگفت انگیز در ارتفاعات سوادکوه

مقرن خبری دانلود آهنگ جدید دانلودستان هوا و حیات وحش ایران (دانلود آهنگ جدید دانلودستان): ارفه کوه در ارتفاعات سوادکوه موارد شدهندران با اقیلمی متنوع وارد شده جنگل های انبوه هیرکانی، صخره های صعل العبور و قله های مرتفع تنوع زیستی غنی و کم نظیری را وارد شده گونه های مختلف گیاهی و جانوری در خود جای داده قرارداده شده است.

آقای داریوش احمدی پور کارشناس ارشد هوا فعال و همیار هوا سوادکوه و اهل یکی وارد شده روستاهای ارفه کوه این شهرستان می باشد که فعالیت های زیادی را برای حفاظت وارد شده تنوع زیستی زادگاه خود انجام داده قرارداده شده است.

احیا ده ها چشمه در حال خشک شدن، همکاری با نیروهای زحمتکش هوا سوادکوه، تعامل با مردم محلی و شکارچیان بومی برای حفاظت وارد شده این زیستگاه ارزشمند وارد شدهجمله فعالیت های این همیار هوا برای حفظ طبیعت این زیستگاه با ارزش قرارداده شده است.

آقای احمدی با تعبیه دوربین های تله ای در مقابل چشمه های احیا شده و کریدورهای حساس حیات وحش در ارتفاعات ارفه کوه تصاویر زیبا و کم نظیری را وارد شده تنوع زیستی شگفت انگیز در این منطقه وارد شدهجمله پلنگ ایرانی، خرس قهوه ای، مرال، گروارد شده، کل و بز وحشی، گرگ و انواع پرندگان وحشی ب ثبت رسانده قرارداده شده است.

متاسفانه این زیستگاه ارزشمند جزو منطقه آزاد بوده و جزو مناطق چهارگانه تحت مدیریت هوا و حتی مناطق شکار ممنوع قرار ندارد. امیدواریم سوارد شدهمان حفاظت محیط این زیستگاه ارزشمند را در شورای عالی هوا مطرح و مراحل ارتقا سطح این منطقه ب یکی وارد شده مناطق چهارگانه هوا در دستور کار این شورا قرار گیرد.

 

۰
۰

  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *