جایگزین کارت گرافیک NVIDIA GTX 1080 چه خواهد بود؟


جایگزین کارت گرافیک NVIDIA GTX 1080 چه خواهد بود؟

مقاله ای وارد شده Hot Chip و مطالب و تصاویر Benchlife که ب توارد شدهگی در خبری بدان اشاره کردیم، پر وارد شده نکات جذاب و متعدد در زمینه کارت گرافیک های آتی انویدیا قرارداده شده است. این مقاله با اشاره ب جایگزین کارت گرافیک NVIDIA GTX 1080، ب یک کارت گرافیک رفرنس با ۲ عدد فن اشاره می کند که کمی عجیب ب نظر می رسد. NVIDIA GTX 1080 یک کارت گرافیک ۱۸۰ واتی پرچمدار، با طراحی مدار PCB و VRM نه چندان پیچیده بود؛ کارت گرافیک GTX 1180 یا GTX 2080 ب عنوان جایگزین این محصول راهی بوارد شدهار های جهانی خواهد شد.

تصاویر PCB نشان می دهند که مدار VRM بسیار عجیب طراحی شده قرارداده شده است. اگر وارد شده خیر رابط SLI نا آشنای آن بگذریم، ب مدار VRM با آرایش ۱۰+۲ می رسیم؛ بدین ترتیب که ۱۰ فوارد شده برای vGPU و ۲ فوارد شده برای vMem در نظر گرفته شده قرارداده شده است. حافظه دارای ۸ جای تراشه قرارداده شده است که احتمالا با حافظه های GDDR6 پر خواهد شد.

نکته جالب توجه در آن قرارداده شده است که انویدیا حتی برای کارت گرافیک هایی نظیر GTX 1080 Ti FE یا TITAN V وارد شده ۲ فن تهویه درگیرکننده نکرده و آنها با همان کولر رفرنس همیشگی معرفی شدند؛ اما ب گفته این وب سایت، نه تنها ۲ عدد فن در نسخه رفرنس تعبیه شده قرارداده شده است، بلکه هیت سینک نیز با پشته های بیشتر تقویت شده قرارداده شده است. طبق تمامی داده ها، این کارت گرافیک در اواخر سپتامبر امسال معرفی می گردد.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *