جزئیات ب‌روزرسانی بزرگ Sea of Thieves مشخص شد


جزئیات ب‌روزرسانی بزرگ Sea of Thieves مشخص شد

نزدیک ب یک سال وارد شده عرضه Sea of Thieves می‌گذرد و با اینکه تعداد زیادی وارد شده آن لذت برده‌اند اما برخی نیز وارد شده محتوای کم آن شکایت دارند. ب همین علت توسعه دهنده بوارد شدهی یعنی قرارداده شده استودیوی Rare با گوش دادن ب این نظرات قصد دارد ب‌روزرسانی بزرگی برای سالگرد این عنوان منتشر کند که شامل یک حالت دقرارداده شده استانی جدید با نام Tall Tales: Shores of Gold و یک حالت کاملا جدید PvP ب نام The Arena خواهد بود.

The Arena یک مُد رقابتی قرارداده شده است که در آن پنج تیم چهار نفره در منطقه‌های کوچک‌تر و متفاوت بوارد شدهی می‌کنند. هر مسابقه ۲۴ دقیقه زمان می‌برد و در ابتدای آن هر تیم چند نقشه گنج مشاب دریافت می‌کند و شما باید ب نقطه مشخص شده روی نقشه بروید تا صندوق گنج را پیدا کنید. مشخصا تیم‌های دیگر نیز ب دنبال صندوق هستند و برای بدست آوردن آن با شما درگیر خواهند شد. کشتن بوارد شدهیکنان دیگر ب شما مقدار کمی نقره می‌دهد و البته قابلیت احیا (Respawn) نیز در بوارد شدهی فعال قرارداده شده است. در این مُد کشتی‌ها نیز تخریب‌پذیری بیشتر داشته و ممکن قرارداده شده است سکان، دکل و لنگر خود را وارد شده دست بدهند.

حالت دقرارداده شده استانی Tall Tales نیز یک خط دقرارداده شده استانی جدید برای کسانیست که تجرب خطی‌تری را در Sea of Thieves جست و جو می‌کنند که در همان دنیای معمول بوارد شدهی اتفاق می‌افتد و البته یک جزیره جدید ب آن اضافه می‌کند که Rare ادعا دارد بزرگ‌ترین جزیره بوارد شدهی خواهد بود. همچنین شامل پوارد شدهل‌ها و معماها، نوعی دشمن جدید، آیتم‌های ارتقا یافته و مکانیزم جدید ماهی‌گیری و پختن غذا می‌شود.

این ب‌روزرسانی در تاریخ ۱۰ اردیبشت ب شکل کاملا رایگان منتشر خواهد شد.

 

 

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *