جزئیات رویداد Road to Battlefield V مشخص شد


جزئیات رویداد Road to Battlefield V مشخص شد

شرکت الکترونیک آرتز قصد دارد تا یک رویداد ویژه همانند بوارد شدهی Battlefield 1 برای عنوان Battlefield V تا ماه اکتبر اجرا کند . این رویداد Road to Battlefield V نام دارد و شرکت الکترونیک آرتز در آن بسته های الحاقی بوارد شدهی های Battlefield 1 و Battlefield 4 که شامل بیش وارد شده ۲۰ نقشه چند نفره می باشد را در دسترس کاربران قرار می دهد .

 در این رویداد تمام بسته های الحاقی بوارد شدهی Battlefield 1 و Battlefield 4 در هفته های منتهی ب عرضه  Battlefield V تا ماه اکتبر ب صورت رایگان عرضه خواهند شد . در حال حاضر این رویداد تبلیغاتی آغوارد شده شده و تا کنون الکترونیک آرتز بسته های الحاقی  In the Name of the Tsar و Turning Tides را برای بتلفیلد ۱ عرضه کرده قرارداده شده است . در اواخر ماه جاری نیز بسته الحاقی Apocalypse برای بتلفیلد ۱ ب صورت رایگان در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت .

 شرکت الکترونیک آرتز اعلام کرده قرارداده شده است در صورتی که کاربران بسته های الحاقی In the Name of the Tsar و Turning Tides را دریافت نکرده اند شانس آن را خواهند داشت تا دوباره در آینده آن ها را ب صورت رایگان دریافت کنند .

علاوه بر بسته های الحاقی رایگان ، الکترونیک آرتز یک منوی جدید در بوارد شدهی Battlefield 1 ایجاد کرده قرارداده شده است که کاربران با انجام ماموریت های روزانه آن می توانند اسلحه ،  تجهیزات ، xp و… دریافت کنند . این پاداش ها ب صورت هفتگی پرداخت می شود و در صورتی که کاربران ماموریت های یک هفته را انجام نداده باشند می توانند ب عقب بوارد شدهگشته و آن ها را تکمیل کنند .

 یکی وارد شده نکات جالب پاداش های هفتگی بوارد شدهی Battlefield 1 قرارداده شده است که شامل موارد شخصی سوارد شدهی برای Battlefield V قرارداده شده است که در زمان عرضه بوارد شدهی در اختیار کاربران قرار می گیرد . همانطور که احتمالا اطلاع دارید بوارد شدهی Battlefield V ب کاربران این امکان را می دهد تا سربوارد شدهان خود را با طرح اسلحه ، نقاشی صورت و کلاه های مختلف شخصی سوارد شدهی کنند . در نسخه Deluxe بتلفیلد ۵ شش مجموعه soldier sets وجود دارد که دو تای آن ها تنها وارد شده طریق رویداد Road to Battlefield V قابل دستیابی هستند .

شایان ذکر قرارداده شده است که بوارد شدهی Battlefield V در تاریخ ۱۹ اکتبر ( ۲۷ مهر ) برای پلتفرم های پلی قرارداده شده استیشن ۴ ، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد . کاربران نسخه Deluxe و دسترسی زود هنگام   EAوOrigin ب ترتیب می توانند این بوارد شدهی را زود تر وارد شده عرضه رسمی و در تاریخ ۱۶ و ۱۱ اکتبر تجرب نمایند .

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *