جهرمی: سردرگمی در عرصه رسانه ای کشور وجود دارد


جهرمی: سردرگمی در عرصه رسانه ای کشور وجود دارد

روز گذشته محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات در مراسم روز جهانی ارتباطات انتقاداتی وارد شده سیقرارداده شده استگذاری در عرصه رسانه در کشور وارد دانست و گفت روز جهانی ارتباطات امسال حواشی زیادی داشته قرارداده شده است که نمی خواهد ب این حواشی بپردوارد شدهد اما واقعیت هایی را در این زمینه مطرح خواهد کرد. آذری جهرمی با بیان اینکه شاهد وجود یک سردرگمی در سیقرارداده شده است گذاری حوزه رسانه در کشور هستیم، گفت:

شاهد هستیم که مردمی که ب نظام علاقه مندند و نمایندگان مجلس را انتخاب کرده و ب دولتمردان رای می دهند، دچار بلاتکلیفی و چالش شده اند. روزی مجلس قانون ممنوعیت ماهواره را مطرح می کند و دستگاه قضا حکم آن را ارائه می دهد و پلیس موظف ب جمع آوری ماهواره ها می شود که این مسئله نارضایتی مردم را ب همراه دارد. در اینجا اشکال کار وارد شده کجقرارداده شده است، که اگر پلیس خلاف حکم قضایی عمل کند قهرمان قرارداده شده است و اگر وفق مقررات عمل کند، خائن محسوب می شود. در زمینه فیلترینگ نیز موضوع همین قرارداده شده است. فیلتر و فیلترشکن معلول علتی بالاتر هستند.

او با اشاره ب چالش های پیشین در شبکه های اجتماعی مانند اورکات، فیس بوک، وی چت و وایبر اظهار داشت که حالا مسئله تلگرام قرارداده شده است و باید دید بعد وارد شده تلگرام موضوع ب کجا ختم می شود. جهرمی با انتقاد وارد شده وجود سردرگمی در سیقرارداده شده استگذاری این حوزه اعلام کرد: باید یک سیقرارداده شده است و تکلیف را مشخص کنیم و نباید با سیقرارداده شده است های مختلف، نیروها و منابع انسانی را تغییر داده و نابود کنیم.

او با اشاره ب اختلاف نظرها در این رابطه وارد شده مسئولان خوقرارداده شده است که دور هم بنشینند و این چالش را حل کنند. جهرمی ضمن اشاره ب این موضوع که در کشور مجمع تشخیص مصلحت نظام، شورای عالی فضای مجوارد شدهی و مجلس می توانند در این زمینه سیقرارداده شده استگذاری کنند، اضافه کرد:

روزی بار عدم تکلیف رسانه ای روی دوش پلیس قرارداده شده است و امروز این مشکل روی دوش وزارت ارتباطات قرار گرفته قرارداده شده است و فردا معلوم نیست چه می شود. نباید فضا طوری باشد که نتوانیم واقعیت ها را بگوئیم. نباید افکار عمومی را ب سمت خودفیلتری سوق دهیم. اگر دیگران ما را نقد کنند، جای خیلی وارد شده موضوعات عوض خواهد شد.

او در انتهای اظهارات خود گفت: کاری نکنیم که مدیران جرات گفتن حقیقت را نداشته باشند چرا که ما با وحدت و همدلی می توانیم سهم مناسب و مطلوبی وارد شده فضای مجوارد شدهی در دنیا داشته باشیم و نمود این مسئله فعالیت جوانانی قرارداده شده است که بدون رانت دولتی، کسب و کارهایی راه انداخته اند که ب بیش وارد شده ۵۰ میلیون مشترک سرویس می دهند. این توان در اکوسیستم فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور وجود دارد و با سیقرارداده شده استگذاری نادرست نباید این اکوسیستم را تغییر دهیم.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *