حرفه ای های بوارد شدهی: کامپیوترهای گیمینگ ACER Predator Orion


حرفه ای های بوارد شدهی: کامپیوترهای گیمینگ ACER Predator Orion

پس وارد شده شرکت هایی مانند MSI که با معرفی سخت افزارهای جدید Intel و NVIDIA کامپیوترهای آماده خود را بروزرسانی کرده اند، اینک نوبت ب ACER رسیده قرارداده شده است تا ب معرفی کامپیوترهای گیمینگ و قدرتمند خود، با عناوین Predator Orion 9000 و Predator Orion 5000 بپردوارد شدهد.

هر دو کامپیوتر وارد شده پردوارد شدهنده های نسل نهم اینتل درگیرکننده می کنند. بالاترین پردوارد شدهنده مورد درگیرکننده Intel Core i9-9900K بوده که البته فراتر وارد شده کاربردهای بوارد شدهی، برای ویژگی های رندر و تولید محتوا نیز مناسب قرارداده شده است. در پیکربندی های دیگر، مدل هایی نظیر Core i7 9700K نیز مورد درگیرکننده قرار گرفته قرارداده شده است. مدل های Predator Orion 9000، در چند کانفیگ ب پردوارد شدهنده های جدید Core X مجهز شده قرارداده شده است که برای کاربرانی که خواهان یک کامپیوتر ایستگاه کاری هستند، مناسب خواهد بود.

ظاهر درنده های جدید ایسر بی شباهت ب یکدیگر نبوده و حالت هجومی ب همراه نورآمیزی با رنگ ویژه درنده های ایسر نیز در هر ۲ مورد ب خدمت گرفته شده قرارداده شده است. اینبار وارد شده کیس هایی با درب شیشه ای درگیرکننده شده قرارداده شده است که بوارد شده هم ب ببود نمای آنها کمک کرده قرارداده شده است. Predator Orion 9000 در بالاترین پیکربندی ب کارت گرافیک NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti مجهز شده قرارداده شده است. ایسر در هر محصول وارد شده خنک کننده اختصاصی خود با نام Acer IceTunnel 2.0 درگیرکننده می کند.

کامپیوتر Predator Orion 5000 نیز با دسته هایی که در بالای آن تعبیه شده قرارداده شده است، عمل حمل و نقل را ببود بخشیده قرارداده شده است. همچنین بالاترین پیکربندی در این مدل نیز دارای کارت گرافیک NVIDIA GeForce RTX 2080 قرارداده شده است.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *