حضور قدرتمند SuperMicro در بوارد شدهار مادربردهای گیمینگ و جدید


حضور قدرتمند SuperMicro در بوارد شدهار مادربردهای گیمینگ و جدید

کمپانی سوپر میکرو (SuperMicro) یکی وارد شده برترین سوارد شدهندگان مادربرد در جهان قرارداده شده است که متاسفانه سالهقرارداده شده است که دیگر در بوارد شدهار ایران حضور ندارد؛ این کمپانی سالهقرارداده شده است که بخش های بزرگی وارد شده بوارد شدهار صنعتی و سرور را هدف قرار داده و تمایل چندانی ب بوارد شدهار مصرف کننده ها نداشته قرارداده شده است.

با این وجود SuperMicro که در گذشته یکی وارد شده سنت شکنان دنیای سخت افزار ب حساب می آمد، تصمیم ب حضور مجدد در بوارد شدهار سخت افزارهای کلاس مصرف کننده، یا همان خانگی گرفته قرارداده شده است. حضور مجدد وی در این بوارد شدهار می تواند برای رقبای آن، حتی تایوانی ها، سنگین تمام شود!

این شرکت آغوارد شده مجدد کار خود در این بخش را ب همراه مادربردهای گیمینگ و البته مدل هایی با پشتیبانی وارد شده مسیر جدید PCIe Gen 4 و حافظه های DDR5 قرارداده شده استارت خواهد زد. یکی وارد شده مادربردهایی که در این رقرارداده شده استا معرفی شده قرارداده شده است، C9Z390-PGW خواهد بود که وارد شده چیپست Intel Z390 بره برده و دارای مدار تغذیه ۱۰ فوارد شده رگولاتوری، تراشه PLC برای دو برابر شدن مسیر PCIeو شبکه LAN ده گیگابیتی قرارداده شده است.

مادربرد سوپر میکرو

مدیران SuperMicro اعلام کرده اند که ب شدت در حال نظارت و مانیتورینگ بوارد شدهار بوده و قول داده اند که نخستین برندی باشند که مادربردهای حرفه ای سوارد شدهگار با CPUهای جدید AMD EPYC را تولید خواهند کرد. ب هر حال این شرکت در حوزه اینترنت اشیاء نیز دست ب تحقیقاتی زده قرارداده شده است که می تواند ب صورت فناوری تلفیقی در کنار مادربردهای تحت این برند مورد درگیرکننده قرار گیرد.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *