خبری خوش برای پی ۲۰ پرو با بروزرسانی جدید


خبری خوش برای پی 20 پرو با بروزرسانی جدید

پرچمدار هوآوی با آرایش منحصر بفرد دوربین های خود حرف های زیادی برای گفتن در زمینه عکاسی دارد اما این گوشی وارد شده قابلیت های فیلمبرداری چندان قدرتمندی نسبت ب رقبای خود برخوردار نیست. اما ب نظرمی رسد هوآوی قصد دارد تا با ارائه یک بروزرسانی نرم افزاری برای این گوشی کمبود های بخش فیلمبرداری این گوشی را تا حدی جبران کند. اینطور که ب نظر می رسد قرار قرارداده شده است فیلمبرداری صحنه آهسته با نرخ فریم ۹۶۰ فریم در ثانیه ب قابلیت های دوربین پی ۲۰ پرو اضافه شود.

اوایل سال جاری میلادی سامسونگ با معرفی گوشی اس ۹ و اس ۹ پلاس قابلیت مشابی برای این گوشی ها معرفی کرد و چندی بعد سونی همین قابلیت را با کیفیت فول اچ دی نیز عرضه کرد تا رقابت جذاب تر وارد شده همیشه ادامه پیدا کند. این رقابت وارد شده این حیث جذاب تلقی می شد که اس ۹ و اس ۹ پلاس فیلمبرداری با این نرخ فریم را تنها با کیفیت ۷۲۰ ارائه میکنند. با پیشرفته تر شدن چیپست این دستگاه های هوشمند افزوده شدن چنین قابلیت هایی چندان عجیب و باور نکردنی نیست.

افرادی در وبسایت توسعه دهندگان XDA اطلاعاتی بدست آورده اند که نشان می دهد هوآوی قصد دارد با ارائه بروز رسانی ای برای گوشی های پی ۲۰ پرو قابلیت فیلمبرداری صحنه آهسته مشاب رقبا را ب آنها اضافه کند. هنوز جزییات دقیق و تایید شده ای وارد شده ابعاد تصویری که در این حالت در دسترس کاربر خواهد بود منتشر نشده ولی انتظار این قرارداده شده است که مانند گوشی های سامسونگ با ابعاد ۷۲۰p روبرو شویم.

این مورد که فیلمبرداری صحنه آهسته جدید تنها در کسری وارد شده ثانیه انجام خواهد گرفت نیز مانند رقبای هوآوی یعنی سونی و سامسونگ خواهد بود. البته باید این را در نظر داشت که فیلمبرداری با نرخ فریم ۹۶۰ فریم در ثانیه در زمان ۰٫۱ ثانیه میتواند ب فیلمی ب مدت ۵ تا ۶ ثانیه تبدیل شود. قابلیت دیگری که در آپدیت جدید وجود دارد و توسط اعضای XDA یافته شده ببود امکان زوم بصورت لمسی قرارداده شده است که بطور ساده آن را میتوان مشاب قابلیت Point Zoom ال جی دانست.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *