خبر آمد خبری در راه قرارداده شده است…


خبر آمد خبری در راه قرارداده شده است...

در جریان نمایشگاه CES 2019، ب مانند همیشه مهترین اخبار و رویدادهای این نمایشگاه را برای شما عزیزان پوشش دادیم. امسال، آمریکا، لاس وگاس، میزبان یکی وارد شده پرشورترین CESها در تاریخ این نمایشگاه های بین المللی بود. ب جرات می توان گفت که برای اولین بار در چند سال اخیر، شاهد معرفی ابداعات بسیار زیاد در حوزه سخت افزار، IT و صوتی و تصویری بودیم که حسابی ما را غافلگیر کردند.

وارد شده انواع لپ تاپ های گیمینگ و پیشرفته گرفته تا تلویزیون هایی با فناوریی هایی ب جز LCD و انواع سخت افزارهای جدید، در کنار کنفرانس های AMD، Intel و NVIDIA، هر یک ب نوعی در داغ کردن فضای CES 2019 خوش درخشیدند. تمام سعی خود را کردیم که مطالب را ب زبان پارسی و با بترین توضیحات ب شما عزیزان و همراهان قدیمی سخت افزار منتقل سوارد شدهیم.

کمبودها را ب ما ببخشید و بدانید که “تیم سخت افزار” همواره در تلاش قرارداده شده است تا در تمامی حوزه های کاری خود، بترین ها را برای شما ب ارائه دهد. خرسندیم که وعده یک خبر هیجان انگیز دیگر را ب شما عزیزان بدهیم؛ “سخت افزار” ب زودی در دل بترین ها بوده و گزارش های جذابی در راه قرارداده شده است…در روزهای آینده، حوقرارداده شده استان ب “سخت افزار” باشد، چرا که بار دیگر قصد داریم تا بترینِ بترین ها را برای شما ب ارمغان آوریم. همچنان با ما باشید…

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *