خدای جنگ پیروز اولین ماه فروش


خدای جنگ پیروز اولین ماه فروش

بوارد شدهی God Of War وارد شده سال ۲۰۰۵ تبدیل ب یکی وارد شده محبوب ترین بوارد شدهی های انحصاری برای کنسول های شرکت سونی شده بود. امسال با ارائه نسخه جدید این بوارد شدهی برای کنسول پلی قرارداده شده استیشن ۴ و اضافه شدن فصلی جدید ب دقرارداده شده استان جنگ های کریتوس ب محبوبیت این فرنچایز بیش وارد شده پیش اضافه شده قرارداده شده است. البته با در نظر گمیره واکنش هایی که نسبت ب تریلرهای منتشر شده پیش وارد شده ارائه نسخه اصلی بوارد شدهی، چندان دور وارد شده انتظار نبود که God Of War سال ۲۰۱۸ ب قصد رکورد شکنی در لیست بوارد شدهی های انحصاری پلی قرارداده شده استیشن گنجانده شود.

مدتی پیش و تنها چند روز پس وارد شده انتشار نسخه کامل بوارد شدهی خدای جنگ آمار اولیه وارد شده فروش خیره کننده این بوارد شدهی منتشر شد. شروع دوباره برای این بوارد شدهی و قسمت جدید ماجراجویی های کریتوس توانست نظر مخاطبان را تا حدی جلب کند که تنها در عرض سه روز ۳٫۱ میلیون کپی وارد شده این بوارد شدهی ب فروش برسد. اکنون که بیش وارد شده یک ماه وارد شده انتشار نسخه کامل این بوارد شدهی میگذرد آمار فروش آن حاکی وارد شده رکوردشکنی های جدید گاد آو وار می باشد.

بوارد شدهی God Of War توانسته قرارداده شده است تنها در عرض یک ماه پس وارد شده آغوارد شده فروش، بیش وارد شده ۵ میلیون نسخه ب فروش برساند. آمار مذکور وارد شده این نظر جالب توجه قرارداده شده است که بوارد شدهی گاد آو وار تنها در حالت تک نفره قابلیت بوارد شدهی دارد و خبری وارد شده حالت های چند نفره نیست. در عین حال همانطور که پیش تر اشاره کردیم گاد آو وار بوارد شدهی انحصاری کنسول پلی قرارداده شده استیشن ۴ هست. ب همین دلیل فروش ۵ میلیون نسخه وارد شده این بوارد شدهی تنها در یک ماه آماری خیره کننده ب حساب می آید. این خبر توسط John Kodera مدیر Sony Interactive Entertainment اعلام شده قرارداده شده است. البته این تعداد آمار فروش کل بوارد شدهی گاد آو وار می باشد و ب معنی فروش ۵ میلیون نسخه فیزیکی نیست.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *