خودروی SUV تسلا مدل Y با قیمت ۴۷۰۰۰ دلار معرفی شد


خودروی SUV تسلا مدل Y با قیمت 47000 دلار معرفی شد

شب گذشته کمپانی تسلا وارد شده جدیدترین اتومبیل الکتریکی خود رونمایی کرد. پس وارد شده خودروهای Model 3، Model S و Model X در کنار رودستر و کامیون Semi، حالا خودروی Model Y جدیدترین ماشین کمپانی تسلا قرارداده شده است که در کلاس ماشین های SUV تولید شده و ب این ترتیب طیف محصولات الکتریکی تسلا را کامل می کند. این کمپانی در حال حاضر در کلاس کامیون، SUV، کراس اوور، سدان و سدان های ارزان قیمت نماینده های جذابی دارد. Model Y ب گفته تسلا در پاییز سال ۲۰۲۰ وارد بوارد شدهار خواهد شد و باتری های ب کار رفته در آن می توانند با هر بار شارژ مسافتی در حدود ۴۸۰ کیلومتر را طی کنند. آن طور که تسلا اعلام کرده شتاب صفر تا صد این خودرو نیز ۳٫۵ ثانیه قرارداده شده است.

در همایش دیشب اعلام شد Model Y در نسخه پایه قیمتی معادل ۴۷۰۰۰ دلار خواهد داشت که قیمتی فوق العاده عالی برای یک SUV لوکس الکتریکی قرارداده شده است. همچنین ب جز این مدل، نسخه ای با سیستم چهارچرخ متحرک و مجهز ب دو پیشرانه الکتریکی نیز عرضه می شود که ۵۱۰۰۰ دلار قیمت دارد و نسخه Performance ب عنوان قدرتمندترین گزینه Model Y هم ۶۰۰۰۰ دلار قیمت گذاری شده. همچنین یک نسخه Standard Range نیز در نظر گرفته شده که قادر ب پیمودن ۳۷۰ کیلومتر با هر بار شارژ قرارداده شده است و عرضه آن ب بوارد شدهار وارد شده سال ۲۰۲۱ اتفاق خواهد افتاد.

تسلا مدل Y

مدل Y برای هفت سرنشین ظرفیت دارد و پیش بینی می شود بتواند همانند Model X پنج ستاره ایمنی را دریافت کند. ایلان ماسک در جریان معرفی این خودرو اعلام کرد ب نظر او Model Y می تواند امن ترین SUV متوسط جهان باشد. طراحی داخلی مدل Y شباهت زیادی ب Model 3 دارد و تلاش شده وارد شده شلوغی بیش وارد شده حد کنسول جلوگیری شود. همچنین یکی وارد شده هیجان انگیزترین ویژگی های این ماشین سقف پانورامیک آن قرارداده شده است که نمایی بی نظیر برای راننده و سرنشینان فراهم می کند.

تسلا مدل Y

تسلا در هفته های گذشته روزهای موفقیت آمیزی را سپری کرده قرارداده شده است. چند هفته قبل Model 3 توانست عنوان پرفروش ترین خودروی الکتریکی سال ۲۰۱۸ جهان را ب خود اختصاص دهد و پس وارد شده آن نیز با کاهش قیمت این ماشین ب ۳۵۰۰۰ دلار تلاش برای افزایش هر چه بیشتر آمار فروش آن نیز ادامه یافت. تسلا در سال ۲۰۱۹ و همچنین ۲۰۲۰ شاهد رقابت سنگینی خواهد بود و در این بین خودروسوارد شدهان بزرگی مانند پورشه و ولوو تلاش می کنند با معرفی ماشین های الکتریکی بیشتر، این شرکت را ب عنوان پرچم دار فعلی ساخت اتومبیل های الکتریکی جهان ب دردسر بیندوارد شدهند.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *