خوش ساخت و قابل اعتماد: کارت گرافیک های ZOTAC GAMING GeForce GTX 1660


خوش ساخت و قابل اعتماد: کارت گرافیک های ZOTAC GAMING GeForce GTX 1660

اینک نوبت ب ZOTAC رسیده قرارداده شده است تا کارت گرافیک های سفارشی خود بر اساس تراشه GTX 1660 را معرفی نماید؛ ۲ خانواده وارد شده سوی زوتاک برای این منظور در نظر گرفته شده قرارداده شده است که تقریبا کاملا مشاب کارت گرافیک های سفارشی GTX 1660 Ti وارد شده این برند هستند.

هر ۲ کارت گرافیک ZOTAC GAMING GeForce GTX 1660 دارای خنک کننده های دو گانه هستند؛ ZOTAC GAMING GeForce GTX 1660 ساده تر دارای ابعاد ۱۷۳ میلی متر طول و ۶٫۸۳ میلی متر عرض قرارداده شده است که وارد شده این رو برای سیستم های کوچک گزینه ایده آلی ب حساب می آید. هر ۲ محصول دارای درگاه های HDMI 2.0b و DisplayPort 1.4 بوده و دارای نشان VR Ready هستند که البته باید ببینیم که در آینده بوارد شدهی های واقعیت مجوارد شدهی در این تراشه چگونه رندر می شوند.

کارت گرافیک ZOTAC GAMING GeForce GTX 1660

نسخه ی AMP کمی بزرگتر بوده و دارای طول ۲۰۹٫۶ میلی متر قرارداده شده است. ۲ عدد فن ۹ سانتی متری در کولر اختصاصی IceStorm 2.0 جای گرفته اند. در نهایت می توان ب برنامه نرم افزاری FireStorm اشاره کرد که ب عنوان داشبورد اصلی مانیتورینگ، اورکلاک و … در اختیار خریداران قرار می گیرد. در بین میان رده ها و میان رده های رو ب بالا، خرید کارت گرافیک های ZOTAC ب دلیل قیمت گذاری مناسب و کاریی جالب توجه، همواره توصیه می شود.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *