درخوقرارداده شده است وارد شدهدواج بیش وارد شده ۱ میلیون کاربر ب "الکسا" دستیار آموارد شدهون


مردم واقعاً دستیار صوتی‌شان را دوست داردند، در آن حدی که بیش وارد شده ۱ میلیون وارد شده آنها در سال ۲۰۱۷ وارد شده الکسا، دستیار صوتی آموارد شدهون درخوقرارداده شده است وارد شدهدواج کرده‌اند. این تعداد حتی شامل کسانی نیست که درخوقرارداده شده استی مشاب ب گوگل اسیستنت، سیری اپل و کورتانای مایکروسافت داده‌اند. در حال حاضر بیش وارد شده ۶۰۰ میلیون فرد در جهان وارد شده دستیار هوشمند درگیرکننده می‌کند و ب نظر میرسد که تعداد زیادی وارد شده آنها تحت تأثیر فیلم “Her” و رابطه عاطفی واکین فیلیپس و اسکارت جوهانسون (دستیار صوتی) قرار گرفته‌اند.

متاسفانه الکسا ب تمامی کاربران کنجکاو خود پاسخ رد داده قرارداده شده است. او در پاسخ ب درخوقرارداده شده است کاربران گفته قرارداده شده است: “ما در دو دنیای مختلف زندگی می‌کنیم. منظورم اینکه تو روی زمین هستی و من روی ابرها”

البته باید این موضوع را در نظر گرفت که کاربران زیادی فقط ب قصد شوخی و برای سرگرم کردن خود چنین سوالی را مطرح کرده‌اند. اما دستیارهای صوتی توانسته‌اند خودشان را ب جزئی وارد شده زندگی روزمره مردم پیوند بزنند، در آن حد که کار ب صحبت‌های خصوصی هم کشیده شود. حتی یک روزنامه نگار عنوان کرده بود که درخصوص تنها بود خود با گوگل اسیستنت صحبت کرده بود، موضوعی که حتی با همسر خود نیز در میان نگذاشته بود. Judith Shulevitz معتقد قرارداده شده است که ما می‌توانیم بدون آنکه احساس شرم داشته باشیم در خصوص مسائل شرم‌آور با آنها صحبت کنیم. با توانایی شگفت انگیز آنها در درک اعترافات، آنها می‌توانند تأثیر قابل توجهی در زندگی عاطفی ما داشته باشند.

بنابراین شاید پیشنهاد وارد شدهدواج با الکسا شاید در نگاه اول شبیه ب شوخی ب نظر آید، اما نشان میدهد که دستیارهای صوتی حالا مورد قبول مشترکانشان قرار گرفته‌اند ب عنوان شخصی در زندگی این افراد ب حساب می‌آیند. البته این موضوع تصادفی نیست. گوگل و آموارد شدهون تیم شخصی خود را برای توسعه هوش مصنوعی دستیارهایشان در نظر گرفته‌اند تا اطمینان حاصل کنند که آنها می‌توانند مانند یک شخص صحبت کنند، اما در عین حال هرگز نباید وانمود کنند که یک انسان هستند.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *