دستاوردی بزرگ برای مرورگر موبایل سامسونگ در فروشگاه Google Play


دستاوردی بزرگ برای مرورگر موبایل سامسونگ در فروشگاه Google Play

مرورگر موبایل سامسونگ ب یک دستاورد بزرگ و قابل تحسین در فروشگاه Google Play دست پیدا کرد و آن عبور وارد شده مرز ۱ میلیارد دانلود بر روی گوشی‌های هوشمند قرارداده شده است. جالب قرارداده شده است بدانید که این رقم قابل توجه در طول یک سال ۲ برابر شده قرارداده شده است، البته بخش بزرگی وارد شده آن را مدیون این موضوع قرارداده شده است که مرورگر سامسونگ ب صورت پیش‌فرض بر روی دستگاه‌های این شرکت نصب شده و این ماجرا تأثیر بسیار محسوسی بر روی رقم دانلود Samsung Internet گذاشته قرارداده شده است.

با وجود اینکه Samsung Internet بیشتر وارد شده دو مرورگر دیگر یعنی فایرفاکس و اپرا نصب شده قرارداده شده است، همچنان پشت سر گوگل کروم قرار دارد و Chrome همچنان محبوب‌ترین مرورگر در پلت‌فرم موبایل ب حساب می‌آید. البته با درنظر گمیره این نکته که این گوگل کروم ب صورت پیش‎فرض بر روی تمام گوشی‌های اندروید نصب می‌شود، تقریباً غیرممکن قرارداده شده است مرورگر سامسونگ بتواند وارد شده رقیب قدرتمند خود پیشی بگیرد.

Samsung Internet در واقع یک مرورگر بسیار ساده، سریع و با قابلیت‌هایی قرارداده شده است که تقریباً آن را هیچ جای دیگری نمی‌توانید پیدا کنید. ب عنوان مثال این مرورگر وارد شده پلاگین‌ها پشتیبانی می‌کند و تأیید اعتیار در وب‌سایت‌ها را توسط شناسایی عنبیه چشم ممکن می‌کند. علاوه‌براین مرورگر سامسونگ اینترنت، دارای حالت شب (dark mode) هوشمندی قرارداده شده است که تصاویر پس‌زمینه روشن را ب حالت مشکی یا خاکستری تیره در می‌آورد، درحالیکه تمامی رنگ‌های دیگر ب همان ترتیبی که هستند باقی می‌مانند. در کنار تمام این ویژگی‌ها سامسونگ ب طور مرتب برای این مرورگر آپدیت ارائه می‌کند و قابلیت‌های جدیدی را ب آن اضافه می‌کند. اگر وارد شده گوشی سامسونگ درگیرکننده می‌کنید، احتمالاً این برنامه ب‌طور پیش‌فرض بر روی گوشی نصب هست و بد نیست که کمی با قابلیت‌های آن آشنا شوید. البته امکان نصب این برنامه در دیگر گوشی‌های اندرویدی نیز وجود دارد و در صورت تمایل می‌توانید آن را وارد شده طریق لینک زیر دانلود کنید.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *