دستگاه‌های جدید نوکیا ۸ خرداد معرفی می‌شوند


دستگاه‌های جدید نوکیا 8 خرداد معرفی می‌شوند

روز گذشته HMD Global وارد شده اولین گوشی هوشمند خود با بریدگی بالای نمایشگر، یعنی نوکیا X6 رونمایی کرد. کمپانی فنلاندی HMD همانطور که پیش بینی می شد، وارد شده میان رده جدید خود ب صورت انحصاری در چین رونمایی کرد، اما ب نظر میرسد که در رویداد بعد این شرکت قصد دارد تمرکز ویژه ای بر بوارد شدهار جهانی داشته باشد. وارد شده همین رو در تاریخ ۲۹ می (۸ شهریور) HMD در شهر مسکو در روسیه یک مراسم معرفی خواهد داشت.

در مراسم نوکیا که بین ساعت ۷ تا ۹ بعدوارد شده ظهر ب وقت محلی اجرا می شود، سه مدیر ارشد HMD حضور خواهند داشت. ب طور دقیق تر مدیرعامل این کمپانی، رئیس بخش بوارد شدهاریابی و رئیس بخش محصولات، مدیران اصلی هستند که در روسیه حاضر خواهند بود. حضور آنها این ذهنیت را ایجاد می کنند که مراسم رونمایی بزرگی در کار خواهد بود. تا اینجای سال ۲۰۱۸ گوشی های نوکیا ۱، نوکیا ۶ سال ۲۰۱۸، نوکیا ۷ پلاس، نوکیا ۸ سیروکو ب طور رسمی معرفی شده اند و انتظار میرود که نسخه های سال ۲۰۱۸ گوشی های نوکیا ۲ و نوکیا ۳ نیز رونمایی شوند. یکی وارد شده مدیران اجرایی HMD Global اخیراً اعلام کرده قرارداده شده است که این شرکت قصد معرفی نوکیا ۵ سال ۲۰۱۸ را نیز دارد.

در کنار تمامی این احتمالاً ممکن قرارداده شده است قصد HMD وارد شده اجرای مراسم ۸ خرداد معرفی خط تولید نوکیا X برای بوارد شدهار جهانی باشد. با وجود آنکه نوکیا X6 انحصاراً در چین معرفی شد، اما طبق گزارشات اچ ام دی در حال آماده سوارد شدهی دو گوشی جدید وارد شده این خانواده، یعنی نوکیا X5 و نوکیا X7 قرارداده شده است و پیش بینی می شود وارد شده این دو گوشی در روسیه رونمایی شود.  نوکیا ۳ و نوکیا ۵ سال گذشته ب ترتیب در ماه های ژوئن و جولای معرفی شدند و بعید نیست که جانشینان آنها کاندیدای معرفی در مراسم پیش روی باشند. در هر حال مدت زمان زیادی ب این رویداد نمانده قرارداده شده است و ما بدون شک در هفته های آتی با اخبار تکمیلی در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *