دستگیری ۱۶ نفر در هند ب‌دلیل بوارد شدهی PUBG Mobile – فورتنایت همچنان امن قرارداده شده است


دستگیری 16 نفر در هند ب‌دلیل بوارد شدهی PUBG Mobile – فورتنایت همچنان امن قرارداده شده است

Player Unknown’s Battlegrounds یا همان پابجی (PUBG) یکی وارد شده محبوب‌ترین بوارد شدهی‌های سبک بتل رویال ب‌حساب می‌آید، هرچند که با معرفی Apex Legends تعدادی وارد شده پلیرهای آن ب بوارد شدهی جدید مهاجرت کردند. اما همچنان این بوارد شدهی در کنار فورتنایت و ایپکس لجندز وارد شده محبوب‌ترین بوارد شدهی‌های سبک خود ب حساب می‌آیند. با این حا این محبوبیت کار دست پابجی و طرفدارانش داده قرارداده شده است و ب‌توارد شدهگی اعلام شده ۱۶ دانش‌آموز ب دلیل بوارد شدهی پابجی موبایل در هند دستگیر شده‌اند.

طبق گزارش Indian Express ده دانش‌آموز برای آنکه یک هفته بعد وارد شده اینکه PUBG Mobile در قرارداده شده استان گجرات ممنوع شد، آن را بوارد شدهی کرده‌اند، دستگیر شده‌اند. این دانش‌آموزان حالا ب قید وثیقه آزاد شده‌اند. یک افسر پلیس در این رابطه گفته قرارداده شده است:

این بوارد شدهی ب شدت اعتیادآور قرارداده شده است و متهمین ب نحوی سرگرم این بوارد شده شده بودند که حتی متوجه آن نشدند که تیم ما برای دستگیری آنها آمده قرارداده شده است.

۶ دانش‌آموز دیگری هم که بین ۱۸ تا ۲۲ سال سن داشتند طبق گزارشات در ساعات اولیه بامداد پنج‌شنب دستگیر شده‌اند. البته آنها هم ب قید وثیقه آزاد شدند.

چرا PUBG Mobile ممنوع شده قرارداده شده است؟

گفته می‌شود این ممنوعیت ب‌دلیل نگرانی‌هایی بوده قرارداده شده است که مربوط ب تأثیر این بوارد شدهی بر اخلاق، رفتار و زبان صحبت بوارد شدهیکنانش داشته قرارداده شده است. البته پابجی موبایل در قرارداده شده استان‌های دیگر هند همچنان قانونی قرارداده شده است و نکته عجیب‌تر ماجر اینست که فقط این بوارد شدهی در گجرات ممنوع شده و دیگر بوارد شدهی‌های محبوب بتل رویال، مانند فورتنایت همچنان آزاد قرارداده شده است.

این اولین باری نبوده قرارداده شده است که یک بوارد شدهی ویدئویی ب دلیل تأثیرات مخربی که بر روی رفتار جوانان داشته در مناطقی با ممنوعیت روب‌رو شده قرارداده شده است و ب احتمال بسیار زیاد، آخرین بار هم نخواهد بود. اما ممنوعیت فقط یک بوارد شدهی می‌تواند مشکل سوارد شده باشد، چرا که هزاران نمونه بوارد شدهی تیراندوارد شدهی (مانند Unkilled، Critical Ops، Fortnite و Rules of Survival) در فروشگاه‌های اندرویدی و iOS موجود قرارداده شده است و قطعاً ممنوع کردن تنها یک کدام وارد شده این بوارد شدهی‌ها نه تنها راه حل نیست، بلکه موجب جذاب‌تر شدن آن در نظر پلیرها خواهد شد. علاوه‌براین PUBG محدودیت سنی +۱۶ سال را در فروشگاه‌ها برای دانلود اعمال کرده قرارداده شده است.

ب‌نظر شما آیا ممنوع کردن بوارد شدهی‌ها راه مناسبی برای کم کردن اعتیاد دانش‌آموزان ب آنها قرارداده شده است؟

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *