دقت ترجمه آفلاین گوگل ترنسلیت ب لطف هوش مصنوعی بالا میرود


دقت ترجمه آفلاین گوگل ترنسلیت ب لطف هوش مصنوعی بالا میرود

زمانی که ب کشور دیگری سفر کرده اید و نیوارد شده ب یک برنامه برای ترجمه دارید، دسترسی ب اینترنت شاید برای شما چندان راحت نباشد، در اینگونه مواقع قرارداده شده است که برنامه های مترجم آفلاین ب کمک شما خواهند آمد. Google Translate یکی وارد شده برنامه های مترجمی قرارداده شده است که نه با کیفیت فوق العاده، اما قابل قبول مشکل شما را حل خواهد کرد. وارد شده این برنامه هم ب صورت آفلاین و هم آنلاین می توان درگیرکننده کرد، اما کیفیت ترجمه آفلاین آن نیوارد شده ب ببودهایی دارد که ب زودی قرار قرارداده شده است اعمال شود.

گوگل تصمیم دارد با درگیرکننده هوش مصنوعی با کیفیت بالا، عملکرد برنامه گوگل ترنسلیت در حالت آفلاین را ببود بخشد. این خبر در وبلاگ گوگل امروز منتشر شده قرارداده شده است. اگر تا این لحظه در جریان نحوه کارکرد آن نبوده اید، مترجم گوگل ب صورت آنلاین با درگیرکننده وارد شده ترجمه ماشینی عصبی (NMT) کار می کند. مانند اکثر سیستم های مبتنی بر یادگیری ماشین، نوع عملکرد این سبک فراتر وارد شده ترجمه کلمه ب کلمه قرارداده شده است و سعی در اینست که با در نظر گمیره مقیاس بزرگتر نتیجه ترجمه قابل قبول تر ب نظر آید. با بره گیری وارد شده این الگوریتم ترجمه روان تر با دستور  زبان صحیح تر انجام می شود و جملات مفهوم بتری دارند.

نسخه آفلاین گوگل ترنسلیت بین ۳۵ تا ۴۵ مگابایت حجم دارد و حالا با سیستم ترجمه NMT جدید ارزش آن را دارد که در گوشی نصب شود. طبق اعلام وب سایت Engadget این ویژگی وارد شده امروز و در طی چند روز آینده در دسترس قرار خواهد گرفت. زبان هایی که مترجم گوگل آنها را پوشش میدهد، عبارتند وارد شده:

خوشبختانه زبان فارسی هم در لیست قرار دارد. اگر این برنامه را در گوشی خود نصب داشتید، تنها کافیست آخرین ب روزرسانی آن را دریافت کنید. در غیر اینصورت می توانید وارد شده طریق لینک زیر این برنامه را دانلود کنید.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *