دور جدید سخت افزارهای MSI در حال معرفی و ورود…


دور جدید سخت افزارهای MSI در حال معرفی و ورود...

دور جدید عرضه و معرفی محصولات MSI ب توارد شدهگی آغوارد شده شده قرارداده شده است؛ نخستین محصول معرفی شده نوت بوک قدرتمند کلاس ایستگاه کاری با نام WS65 بود. اینک، و در این مطلب، ب سراغ دیگر محصولات جدید این شرکت خواهیم رفت. نخست سری ب یکی دیگر وارد شده لپ تاپ های این شرکت خواهیم زد؛ نوت بوک زیبا و باریک MSI PS42 برای کاربرانی طراحی شده قرارداده شده است که خواهان در اختیار گمیره یک لپ تاپ سبک، زیبا و در عین حال کارآمد هستند.

این لپ تاپ برای نخستین بار در جریان نمایشگاه Computex 2018 خودنمایی کرده و با ضخامت ۰٫۶۳ اینچ، دارای وزن ۲٫۶ کیلوگرم قرارداده شده است که عمده علت این وزن، درگیرکننده وارد شده متریال های فلزی و فشرده جهت ساخت سوارد شدهه ای مستحکم قرارداده شده است. این محصول ب پردوارد شدهنده های Core i7 وارد شده نسل هشتم اینتل مجهز شده و پردوارد شدهش های گرافیکی در آن بر دوش کارت گرافیک NVIDIA MX150 قرارداده شده است. لپ تاپ MSI PS42 وارد شده قابلیت های سنسور اثر انگشت و Windows Hello پشتیبانی کرده و ب گفته MSI باتری داخلی آن دارای طول عمر ۱۰ ساعته قرارداده شده است. لپ تاپ MSI PS42 با شروع قیمت ۸۹۹ دلار هم اینک در بوارد شدهارهای جهانی قرارداده شده است.

مانیتورهای مخصوص بوارد شدهی MSI Optix MAG241C و MAG271C نیز وارد شده جمله دیگر محصولات توارد شدهه وارد این شرکت در بوارد شدهار هستند. هر ۲ مانیتور وارد شده نمایشگرهای منحنی بره برده و با پنل های VA، دارای فرکانس ۱۴۴ هرتز خواهند بود. همچنین زمان پاسخ ب فرکانس نیز در این ۲ مدل ب ۱ میلی ثانیه می رسد. افزون بر آن این مانیتورها وارد شده فناوری جدید MSI Gaming On-Screen Display بره می برند که در قالب یک نرم افزار، مدیریت می گردد.

این نرم افزار امکان کنترل تنظیمات مانیتور، وارد شده محیط دستکاپ را فراهم می سوارد شدهد. این نرم افزار همچنین گزینه های Hotkey را پشتیبانی می کند، ب طوری که کاربران می توانند در حالی که در حال بوارد شدهی هستند، پروفایل ها را تغییر دهند یا وارد شده برنامه نمایشگر وارد شده راه دور MSI در تلفن Android خود درگیرکننده کنند. MAG271C و MAG241C هم اینک با قیمت های ۳۰۰ دلار و ۲۳۰ دلار راهی بوارد شدهارهای جهانی شده اند.

 

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *