رزولوشن ویدیو صحنه آهسته آیفون ۱۲ شما را شگفت زده خواهد کردیکی وارد شده قابلیت‌های جذاب پردوارد شدهنده اسنپدراگون ۸۶۵، ارائه رزولوشن جدید برای ضبط ویدیوهای صحنه آهسته بود. اما متاسفانه تا ب اینجای کار هیچ کدام وارد شده شرکت‌های تولید کننده گوشی هوشمند دست ب درگیرکننده وارد شده ویژگی ضبط ویدیو صحنه آهسته ۴K نزده‌اند. همین موضوع باعث شده قرارداده شده است تا شایعاتی درباره درگیرکننده این قابلیت در آیفون ۱۲ دیده شود. رزولوشن ویدیو صحنه آهسته آیفون ۱۲ ب احتمال زیاد عملکرد فوق العاده‌ای وارد شده خود در مقایسه با دستگاه‌های اندرویدی کنونی ب‌جای خواهد گذاشت.

یکی وارد شده مشکلاتی که دستگاه‌های اندرویدی تا همین چند سال پیش و حتی هم اکنون نیز دارند، نبود قابلیت پردوارد شدهش لحظه‌ای برای ضبط ویدیو می‌باشد. همین موضوع باعث شده قرارداده شده است تا آیفون‌های اپل همیشه وارد شده نظر ضبط ویدیو و ویدیوگرافی وارد شده تمامی دستگاه‌های اندرویدی یک سر و گردن بالاتر باشند.

این موضوع می‌توانست امسال با درگیرکننده گلکسی اس ۲۰، وان پلاس ۸ پرو و مابقی شرکت‌های تولید کننده تلفن همراه که وارد شده پردوارد شدهنده اسنپدراگون درگیرکننده می‌کنند تغییر کند اما متاسفانه هیچ کدام ب این مورد دقت خاصی نداشتند. ب عنوان مثال تمام تمرکز سامسونگ بر روی ارائه دستگاه‌های خود با قابلیت ضبط ویدیو ۸K بود. همین موضوع باعث شد تا ترکیب دوربین گلکسی اس ۲۰ و زوم اپتیکال آن بم بخورد. همچنین درحال حاضر ضبط ویدیو ۸K در حالت قرارداده شده استاندارد خود نیست و حالت ژله‌ای ویدیو هنوز وجود دارد.

آیفون 11 پرو مکس

رزولوشن ویدیو صحنه آهسته آیفون ۱۲ همانند اسنپدراگون ۸۶۵!

یکی وارد شده قابلیت‌هایی که در ابتدای مطلب درباره پردوارد شدهنده اسنپدراگون ۸۶۵ زده شد، قدرت این پردوارد شدهنده برای ضبط ویدیوهای صحنه آهسته با رزولوشن ۴K و با سرعت ۱۲۰ فریم بر ثانیه بود. همچنین محدودیت ضبط ویدیو‌های ۹۶۰ فریم با این پردوارد شدهنده بسیار کمتر شده قرارداده شده است. اما هیچ کمپانی تا ب الان وارد شده این دو قابلیت درگیرکننده نکرده قرارداده شده است و تنها شاهد قرار دادن این پردوارد شدهنده برای عملکردهای پردوارد شدهشی سریع‌تر بودیم.

درحال حاضر آیفون ۱۱ و آیفون ۱۱ پرو مکس قادر ب ضبط ویدیو ۴K با سرعت ۶۰ فریم در ثانیه هستند اما طبق ادعای یکی وارد شده یوتیوبر‌های معروف در زمینه محصولات اپل، EveryThingApplePro رزولوشن ویدیو صحنه آهسته آیفون ۱۲ وارد شده ۱۰۸۰ ب رزولوشن ۴K ارتقا پیدا خواهد کرد اما سرعت ضبط این ویدیوها همانند اسنپدراگون ۸۶۵، ۱۲۰ فریم خواهد بود.

این اعداد و ارقام درحال ثابت کردن این موضوع هستند که بلاخره تلفن‌های همراه قادر هستند تا با دوربین‌های DSLR رقابت سنگین داشته باشند. همچنین وارد شده آنجایی که ضبط ویدیو بلاخره وارد شده رزولوشن ۱۰۸۰ ب صورت کامل بر روی ۴K درحال جابجایی قرارداده شده است احتمال اینکه ب زودی شاهد ببود‌های زیاد در زمینه عکاسی و ضبط ویدیو در دنیای تلفن همراه باشیم زیاد قرارداده شده است. برای اطلاع در خصوص اینکه چرا فریم ریت بالاتر برای ضبط ویدیو مهم قرارداده شده است باید بگوییم که هرچه قدر فریم ریت یک ویدیو بالاتر باشد، جزئیات ثبت شده در آن نیز بیشتر و بتر خواهد بود. برای درک این موضوع همین الان نیز می‌توانید یک ویدیو ۳۰ فریم با تلفن همراه خود و سپس یک ویدیو ۶۰ فریم در همان رزولوشن ثبت نمایید و تفاوت را مقایسه کنید.

بیشتر بخوانید: نرخ بروزرسانی صفحه نمایش آیفون ۱۲ پرو و ۱۲ پرو مکس ۱۲۰ هرتز خواهد بود

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *