رم های Chill وارد شده Inno3D راهی بوارد شدهار شدند


رم های Chill وارد شده Inno3D راهی بوارد شدهار شدند

شرکت Inno3D ب توارد شدهگی وارد حوزه تولید رم های DDR4 حرفه ای شده قرارداده شده است؛ این کمپانی نخستین سری وارد شده حافظه های iChill را در حالی معرفی کرده قرارداده شده است که این محصولات در ظرفیت های ۴ گیگابایت الی ۱۶ گیگابایت ب تولید خواهند رسید. حافظه های iChill  در فرکانس های گوناگون، وارد شده ۲۴۰۰ الی ۴۰۰۰ مگاهرتز تولید خواهند شد.

مانند دیگر سخت افزارهای روز، iChill ها نیز دارای دیودهای LED RGB هستند؛ در بالای ماژول ها، شاهد درگیرکننده وارد شده یک لایه روشنایی هستیم. بدنه با خنک کننده ای که ظاهر آن را زیباتر کرده قرارداده شده است، پوشانده شده قرارداده شده است. ب گفته Inno3D زمان تاخیر CL 15 در اکثر مدل ها، نشان وارد شده عملکرد بالا و سریع دارد.

شرکت Inno3D تا پیش وارد شده این نیز نام تجاری iChill را برای کارت گرافیک های خود ب خدمت گرفته و در ماه های اخیر، اشاره کرده بود که رم های DDR4 با این نام تجاری را راهی بوارد شدهار خواهد کرد. فناوری ضربان نورانی این ماژول ها با Syncهایی وارد شده جمله ASUS Aura Sync سوارد شدهگاری کامل دارد. رم های این کمپانی در ۱۳ کیت متفاوت راهی بوارد شدهار خواهد شد.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *