رونمایی ال‌جی وارد شده تلویزیون‌های پیشرفته و پریمیوم ۲۰۱۹ در نمایشگاه InnoFest خاورمیانه و آفریقا


رونمایی ال‌جی وارد شده تلویزیون‌های پیشرفته و پریمیوم 2019 در نمایشگاه InnoFest خاورمیانه و آفریقا

 شرکت ال‌جی مدل‌های برتر ۲۰۱۹ تلویزیون خود وارد شده جمله سری OLED جدید و NanoCell که وارد شده تکنولوژی هوش مصنوعی ThinQ AI پیشتیبانی می‌کنند را در نمایشگاه InnoFest خاورمیانه و آفریقا رونمایی کرد.

 نمایشگاه InnoFest که هرساله برای تمجید نوآوری در ال جی قرارداده شده است، امسال در پارک علم و فناوری ال‌جی در سئول، کره جنوبی وارد شده ۹ تا ۱۰ آوریل اجرا شد. مدل های جدید تلویزیون تصویر و کیفیت صدایی ببود یافته ب وسیله هوش مصنوعی ارائه می دهند که وارد شده  نسل دوم پردوارد شدهنده هوشمند پیشرفته α (Alpha) 9 Gen 2 ال‌جی و الگوریتم یادگیری عمیق نیرو می‌گیرد. ب لطف الگوریتم جدید، تلویزیون های ال‌جی با تحلیل محتوای ورودی و ب بررسی شرایط محیط، تصویر و صدا را بینه سوارد شدهی می‌کنند.تلویزیونهای الجی در نمایشگاه InnoFest خاورمیانه و آفریقا

محصولات پریمیوم و ممتوارد شده ال‌جی در بوارد شدهار خاورمیانه و آفریقا در سایزهای متنوع و با پیشتوارد شدهی سری OLED عرضه خواهند شد. وارد شده جمله این مدل‌ها می‌توان ب W9 (مدل ۷۷/۶۵W9) ، E9 (مدل ۶۵E9) ، C9 (مدل ۷۷/۶۵/۵۵C9) ، B9 (مدل ۶۵/۵۵B9)  اشاره کردتلویزیونهای الجی در نمایشگاه InnoFest خاورمیانه و آفریقا

تلویزیون NanoCell برند پیشرفته جدید ال جی در حوزه LED قرارداده شده است و نامش وارد شده کیفیت تصویر برجسته با فناوری NanoCell خبر می‌دهد. قابلیت NanoColor برای انتشار طیف وسیع رنگ و کنترقرارداده شده است بالا، نور پس زمینه منطقه‌ای پیشرفته‌ای (Full Array Local Dimming  یا  FALD) را ب کار می گیرد. فناوری NanoAccuracy رنگ و کنترقرارداده شده است دقیقی را در یک زاویه دید گسترده ب نمایش می‌گذارد در حالی که NanoBezel کمک می کند تا غرق شدن در تصویر را  وارد شده طریق قاب های فوق العاده نوارد شدهک و طراحی مینیمالیستی تلویزیون تجرب کنید.

سری NanoCell نیز وارد شده ۱۴ مدل مجهز ب هوش مصنوعی تشکیل شده که سایز آنها بین ۴۹ تا ۷۷ متغیر قرارداده شده است. این سری شامل مدل‌های ۶۵SM95, 7565/55SM90, 65/55/49SM86 and 65/55/49SM81 می‌شوند.

 تلویزیونهای الجی در نمایشگاه InnoFest خاورمیانه و آفریقا

تلویزیون ال جی OLED مدل C9  و تلویزیون ۸۶ اینچی ۴K NanoCell (مدل ۸۶SM90) اخیرا جوایز نوآوری CES 2019 را ب دست آورده‌اند. همچنین تلویزیون های قرارداده شده استثنایی ۶۵ اینچ E9 و OLED C9  توسط رسانه‌های Dealerscope، Revدانلود آهنگ جدید دانلودستانed.com، و Engadget ب عنوان یکی وارد شده برترین محصولات این شرکت شناخته شدند.

 تلویزیونهای الجی در نمایشگاه InnoFest خاورمیانه و آفریقا

پردوارد شدهنده هوشمند α۹ Gen 2 که در تلویزیون های OLED سری W9، E9 و C9  ال جی درگیرکننده می شود، کیفیت تصویر و صدا را وارد شده طریق یک الگوریتم یادگیری عمیق و با تحلیل محتوای ورودی افزایش می‌دهد و وارد شده بترین روش برای بینه سوارد شدهی خروجی بصری  ب کار می گیرد.

 

پردوارد شدهنده هوشمند α۹ Gen 2 با توجه ب شرایط محیطی و تحلیل کارکرد چشم انسان در شرایط نوری مختلف سطح روشنایی صفحه نمایش را بینه می‌کند. این پردوارد شدهنده وارد شده سنسور نور محیطی برای اندوارد شدهه گیری نور خارجی درگیرکننده می کند و ب طور خودکار روشنایی را تغییر می‌دهد. با درگیرکننده وارد شده هوش مصنوعی پیشرفته، پردوارد شدهنده هوشمند α۹ Gen 2 می تواند قابلیت محدوده دینامیکی بالا (HDR) را با تغییر سطح روشنایی ببود بخشد. در حالت نور زیاد در اتاق، می توانید بدون اینکه عمق تصویر را عوض کرده یا رنگ های غیر طبیعی و اشباع شده را تغییر دهید، صحنه های تیره و تار را ب تصاویر قابل تشخیص تبدیل کنید. تلویزیون های ۲۰۱۹ ال‌جی همچنین وارد شده آخرین نوآوری Dolby بره می برند، که هوشمندانه محتوای Dolby Vision را تنظیم می کند تا تجرب کیفیت HDR را حتی در نور زیاد ب اوج کیفیت خود برساند.

 تلویزیونهای الجی در نمایشگاه InnoFest خاورمیانه و آفریقا

الگوریتم صوتی ال‌جی می تواند با ترکیب قرارداده شده استریوی دو کانال، صدای فراگیر ۵٫۱ کاناله را با دقت بالا، تنظیم و پخش کند. پردوارد شدهنده هوشمند α۹ Gen 2 با توجه ب نوع محتوا، خروجی دقیقی را تنظیم کرده و باعث می‌شود  صدای صحبت در فیلم ها و برنامه های تلویزیونی ب راحتی قابل شنیدن باشد و آهنگ ها و صداهای دیگر با دقت و ظرافت بالا پخش شوند. تلویزیون های ال‌جی هوشمندانه میزان صدا را براساس موقعیت خود در داخل اتاق تنظیم می کنند. البته کاربران همچنین می توانند تنظیمات صدا را ب صورت دستی تنظیم کنند. تلویزیون های پرچم‌دار ال‌جی با صدای واقع گرایانه Dolby Atmos شما را در جشن موسیقی و صدا شناور می‌کنند.

 تلویزیونهای الجی در نمایشگاه InnoFest خاورمیانه و آفریقا

برای راحتی بیشتر، سری تلویزیون‌های ال‌جی ۲۰۱۹ با ویژگی جدید تشخیص صدا مکالمه عرضه شده‌اند که باعث می شود کنترل بیشتری داشته باشید و طیف وسیعی وارد شده سوالات را بپرسید. تلویزیون می تواند محتوای کلام شما را متوجه شده درخوقرارداده شده است های پیچیده تر را درک کند، ب این معنی که کاربران برای رسیدن ب جواب مجبور ب پرسیدن یک سری دستورات و سوالات تکراری نیستند. تشخیص صدا گفتار در تلویزیون های ال‌جی با قابلیت هوش مصنوعی ThinQ  در بیش وارد شده صد کشور جهان در دسترس خواهد بود.

 

تلویزیون‌های ال‌جی ۲۰۱۹ مجهز ب هوش مصنوعی وارد شده ویژگی HDMI 2.1 پشتیبانی می کنند که مدل های جدید ۴K OLED و NanoCell را قادر می سوارد شدهد تا ۴K را با سرعت ۱۲۰ فریم بر ثانیه نمایش دهند. مدل های منتخب ۲۰۱۹ نرخ فریم بالا ۴K  (۴K HFR)، حالت سرعت پاسخگویی تصویر بالا (ALLM)، نرخ بوارد شدهسوارد شدهی تصویر متغییر (VRR) و کانال صوتی پیشرفته (eARC) را ارائه می‌دهند.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *