رونمایی رسمی وان پلاس ۶: قاتل پرچمداران بالغ‌تر وارد شده همیشه وارد شده راه رسید


رونمایی رسمی وان پلاس 6: قاتل پرچمداران بالغ‌تر وارد شده همیشه وارد شده راه رسید

۴ سال وارد شده زمان معرفی وان پلاس وان، اولین تلفن پرچمدار شرکت چینی وان پلاس گذشته و وارد شده آن سال ب بعد، وان پلاس هر سال حداقل یک گوشی پرچمدار را روانه‌ی بوارد شدهار کرده قرارداده شده است. لقب همیشگی گوشی‌های پرچمدار وان پلاس، “قاتل پرچمداران” بوده قرارداده شده است چرا که همواره مشخصاتی در حد پرچمداران دیگر شرکت‌ها، بعضا بتر را در قالب دستگاهی با ارزش خرید بالاتر ارائه داده‌اند. بدین ترتیب وان پلاس خیلی زود تبدیل ب یکی وارد شده سوارد شدهندگان بزرگ و محبوب گوشی‌های هوشمند شد. شب گذشته این کمپانی بالاخره پس وارد شده مدت‌ها انتظار و حرف و حدیث‌های فراوان، وارد شده تلفن پرچمدار جدید خود رونمایی کرد. وان پلاس یک جانشین حقیقی برای وان پلاس ۵ و ۵T قرارداده شده است و مطابق انتظار، مشخصات فنی فوق العاده‌ای را با قیمتی قابل قبول ارائه میدهد.­ همراه سخت افزارمگ باشید تا با این پرچمدار بسیار جذاب آشنا شویم.

http://dionwlodestan.ir/wp-content/uploads/2018/05/Mirror-Black-07.jpg

طراحی: ملاقات شیشه و فلز

ابتدا وارد شده طراحی و بخش ظاهری پرچمدار توارد شدهه وارد شده راه رسیده‌ی وان پلاس شروع میکنیم جایی که مانند عمده گوشی‌های هوشمند امروزی، وارد شده متریال شیشه و فلز در بدنه‌ی دستگاه درگیرکننده شده قرارداده شده است. وان پلاس ۶ دارای فریم فلزی قرارداده شده است، در حالی که پنل جلو و عقب گوشی با شیشه همراه شده و توسط گوریلا گلس ۵ محافظت میشود. طبیعتا فریم فلزی حس خوب دستگاهی گران قیمت را منتقل میکند و در عین حال که پنل شیشه‌ای دستگاه زرق و برق آن را دو چندان و ب خوبی خودنمایی میکند.

در حالی که در بسیاری وارد شده پرچمداران امروزی آپشنی ب نام جک هدفون ۳٫۵ میلی متری وجود ندارد، خوشبختانه وان پلاس ۶ وارد شده این ویژگی در قسمت پائین خود برخوردار قرارداده شده است. اسپیکری قدرتمند و پورت USB-C نیز در همین قسمت وارد شده پرچمدار وان پلاس جای گرفته‌اند. دکمه‌های ولوم در لب‌ی سمت رقرارداده شده است قرار گرفته‌اند و نوار کشویی هشدار نیز در همین قسمت تعبیه شده قرارداده شده است. در پشت دستگاه نیز دوربین دوگانه ب صورت عمودی قرار گرفته قرارداده شده است و پائین لنز دوگانه، حسگر اثر انگشت قرار دارد.

اتفاق خوبی که در وان پلاس ۶ افتاده و مطمئنا بسیاری وارد شده طرفداران انتظار آن را میکشیدند این قرارداده شده است که این پرچمدار، اولین پرچمدار وان پلاس با قابلیت مقاومت در برابر آب قرارداده شده است اما مقدار این قرارداده شده استاندارد هنوز مشخص نشده قرارداده شده است. چیزی که وارد شده آن مطمئن هستیم با وان پلاس ۶ جایی برای نگرانی در مورد خیس شدن زیر باران و یا ریختن اتفاقی یک لیوان آب بر روی گوشی دوست داشتنی خود وجود ندارد. وان پلاس جدیدترین پرچمدار خود را در سه رنگ مشکی براق، مشکی مات و سفید وارد بوارد شدهار خواهد کرد.

http://dionwlodestan.ir/wp-content/uploads/2018/05/display.jpg

صفحه نمایش: بریدگی برای تمام پرچمداران

میرسیم ب یکی وارد شده جنجالی‌ترین قسمت گوشی‌های هوشمند در این اواخر که چیزی نیست جز صفحه نمایش. بریدگی نمایشگر یا ناچ بعد وارد شده آیفون ایکس تبدیل ب یک ویژگی جدید در پرچمداران دیگر شرکت‌ها شد و در بسیاری وارد شده مدل‌ها دیده شد. ب طوری که حتی برخی وارد شده گوشی‌های میان رده نیز با این نقصان جذاب همراه شدند. همان طور که پیشتر در شایعات پیرامون وان پلاس ۶ تائید شده بود، در قسمت بالای نمایشگر این دستگاه یک بریدگی وجود دارد که در این قسمت دوربین سلفی و هدفون دستگاه تعبیه شده‌اند. این قسمت وارد شده دستگاه قابل شخصی سوارد شدهی قرارداده شده است و میتوانید آن را کاملا سیاه کنید اما برای این کار باید تا بروزرسانی بعدی Oxygen OS منتظر بمانید.

وارد شده بریدگی نمایشگر وان پلاس ۶ که بگذریم باید ب نسبت نمایشگر ب بدنه‌ی بسیار بالای این پرچمدار اشاره کنیم که تقریبا تمام قسمت جلویی را صفحه نمایش پوشانده قرارداده شده است. این باعث زیبایی هر چه بیشتر قسمت جلوی پرچمدار وان پلاس شده قرارداده شده است. اندوارد شدهه‌ی نمایشگر این دستگاه ۶٫۳ اینچ قرارداده شده است که وارد شده رزولوشن ۲۲۸۰ * ۱۰۸۰ پیکسل و پنل AMOLED با نسبت تصویر ۱۹:۹ برخوردار شده، بنابراین نمایشگر وان پلاس ۶ بسیار بلند قرارداده شده است و مطمئنا کار کردن با یک دست با آن تقریبا محال قرارداده شده است.  

http://dionwlodestan.ir/wp-content/uploads/2018/05/interface.jpg

نرم افزار: خوشآمدگویی OxygenOS ب ژست‌های حرکتی

جدیدترین نسخه‌ی عرضه شده وارد شده اندروید یعنی ۸٫۱ اوریو بر روی وان پلاس ۶ نصب شده قرارداده شده است و مثل همیشه، رابط کاربری گوشی جدید وان پلاس بسیار شبیه ب اندروید خام گوگل قرارداده شده است و سادگی در آن موج میزند. با این حال تعدادی ویژگی ب آن اضافه شده قرارداده شده است. ب طور مثال اکنون کاربران میتوانند ب جای دکمه‌های ناوبری، وارد شده ژست‌های حرکتی درگیرکننده کنند. با یک بار کشیدن انگشت ب سمت بالا، صفحه‌ی هوم نمایان خواهد شد. یا یک بار سوایپ کردن وارد شده سمت رقرارداده شده است یا چپ صفحه ب سمت بالا فرمان Back را اجرا میکند.

OxygenOS نصب شده بر روی وان پلاس ۶ دارای ویژگی‌های شناخته شده‌ی دیگری نیز میباشد. ویژگی‌هایی مانند Reading Mode که تنظیمات نمایشگر را برای خواندن آسان‌تر متون بر روی دستگاه بینه میکند یا ژست‌های حرکتی هنگام خاموش بودن صفحه که وارد شده طریق آن میتوانید چراغ قوه را فعال کنید. با فعال کردن حالت Gaming Mode نیز حین بوارد شدهی فقط اعلانات با اولویت بالا ب اطلاع شما خواهند رسید. قابلیت بوارد شدهگشایی قفل دستگاه وارد شده طریق چهره کاربر نیز میتواند ب عنوان جایگزین الگو یا سنسور اثر انگشت مورد درگیرکننده قرار بگیرد. همچنین وان پلاس ۶ فاقد هرگونه اپلیکیشن اضافه قرارداده شده است.

http://dionwlodestan.ir/wp-content/uploads/2018/05/The-OnePlus-6-in-photos.jpg

سخت افزار: وان پلاس ۶، ساخته شده برای سرعت

بدون شک وان پلاس ۶ در گروه سریعترین پرچمداران سال جای خواهد گرفت چرا که مشخصات سخت افزاری آن نوید یک گوشی هوشمند فوق‌العاده سریع را ما میدهد. در زیر پوسته‌ی دستگاه، تراشه‌ی اسنپدراگون ۸۴۵ که قدرتمندترین پردوارد شدهنده حال حاضر شرکت کوالکام قرارداده شده است قرار گرفته و ترکیب این چیپست با ۶ یا ۸ گیگابایت رم وان پلاس ۶، این پرچمدار را در پردوارد شدهشات سنگین سربلند میکند. وان پلاس ۳ در نسخه ۶۴، ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایت قابل دسترس خواهد بود اما متاسفانه خبری وارد شده امکان ارتقای فضای ذخیره سوارد شدهی توسط کارت حافظه نیست. در بخش اتصالات نیز وان پلاس ۶ وارد شده دو سیم کارت پشتیبانی میکند و با هر اوپراتور GSM در سراسر جهان سوارد شدهگاری دارد.

http://dionwlodestan.ir/wp-content/uploads/2018/05/oneplus-camera.jpg

دوربین: لنز دوگانه همراه با سنسور جدید

دوربین اصلی پرچمدار وان پلاس وارد شده دو لنز تشکیل شده قرارداده شده است که لنز اصلی یک سنسور ۱۶ مگاپیکسلی با گشادگی دیافراگم f/1.7 قرارداده شده است. تا اینجا تفاوتی میان دوربین وان پلاس ۶ و وان پلاس ۵T دیده نمیشود اما وان پلاس وارد شده سنسور جدیدی در پرچمدار جدید خود درگیرکننده کرده که اندوارد شدهه‌ی پیکسل در آن نسبت ب نسل قبل ۱۹ درصد افزایش پیدا کرده و ب ۱٫۲۲ میکرون پیکسل رسیده قرارداده شده است. این سنسور ب تثبیت‌گر اپتیکال تصویر نیز مجهز قرارداده شده است تا لرزش‌های احتمالی را برطرف کند. با چنین مشخصاتی انتظار ثبت تصاویری با کیفیت وارد شده وان پلاس ب خصوص در محیط‌هایی با نور کم میرود که البته این موضوع باید در عمل نیز آزمایش شود.

http://dionwlodestan.ir/wp-content/uploads/2018/05/oneplus-6-4.jpg

لنز دوم دوربین دوگانه‌ی وان پلاس ۶ یک سنسور ۲۰ مگاپیکسلی با گشادگی دیافراگم f/1.7 و فاقد هر گونه زوم اپتیکال قرارداده شده است که افکت بوکه را در تصاویر ثبت شده اعمال میکند. برای ثبت تصاویر سلفی نیز یک لنز ۱۶ مگاپیکسلی درگیرکننده شده که توانایی ضبط ویدئو با کیفیت فول اچ‌دی را نیز دارد. ب لطف قدرت سخت افزاری بالا، وان پلاس ۶ میتواند ویدئوهای ۴K را با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه، درست مانند برترین رقبای خود همچون آیفون ایکس و گلکسی اس ۹ پلاس ثبت کند. دیگر ویژگی جدید دوربین وان پلاس ۶، حالت فوق صحنه آهسته قرارداده شده است که در هر ثانیه، ۴۸۰ فریم را با کیفیت ۷۲۰P ثبت میکند.

http://dionwlodestan.ir/wp-content/uploads/2018/05/Silk-White-04.jpg

باتری: چیزی برای غافل‌گیری وجود ندارد

بخش تامین انرژی پرچمدار جدید وان پلاس وارد شده معدود قسمت‌های این دستگاه محسوب میشود که تغییر خاصی نسبت ب نسل قبل نداشته قرارداده شده است. وان پلاس ۶ توسط یک باتری ۳۳۰۰ میلی آمپر ساعتی تامین نیرو میشود که وارد شده قابلیت شارژ بیسیم پشتیبانی نمیکند اما فناوری شارژ فوق سریع Dash Charge را در اختیار کاربر قرار میدهد که سرعت شارژ ب طرز فوق العاده‎ای افزایش میدهد.

http://dionwlodestan.ir/wp-content/uploads/2018/05/1526530108_615_The-OnePlus-6-in-photos.jpg

قیمت و تاریخ عرضه

اختلاف زمانی خاصی بین تاریخ معرفی و عرضه‌ی وان پلاس ۶ وجود ندارد و عرضه‌ی این دستگاه وارد شده تاریخ اول خرداد آغوارد شده خواهد شد. قیمت این دستگاه برای نسخه ی ۶+۶۴ گیگابایتی، ۵۲۹ دلار تعیین شده قرارداده شده است در حالی که نسخه ی ۸+۱۲۸ و ۸+۲۶۵ گیگابایت ب ترتیب با قیمت ۵۷۹ و ۶۲۹ دلار ب فروش خواهند رسید. نسخه سفید رنگ وان پلاس ۶ محدود خواهد بود و فقط در قالب نسخه ۸+۱۲۸ گیگابایت ب فروش خواهد رسید. نظر خود را در مورد گوشی پرچمدار وان پلاس ۶ با ما ب اشتراک بگذارید.

 

 

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *