رونمایی وارد شده ساعت هوشمند Fossil Sport با برخورداری وارد شده چیپست جدید Wear 3100


رونمایی وارد شده ساعت هوشمند Fossil Sport با برخورداری وارد شده چیپست جدید Wear 3100

اواخر شهریور ماه بود که شاهد رونمایی کوالکام وارد شده چیپست Snapdragon Wear 3100 برای گجت های پوشیدنی بودیم. ارتقائی با وقفه بسیار طولانی که بالاخره صورت گرفت تا نسل جدید ساعت های هوشمند و دیگر گجت های پوشیدنی ب این پلتفرم مجهز شوند. حال کمپانی امریکایی Fossil که در زمینه تولید گجت های پوشیدنی خصوصا دستبندهای سلامتی و ساعت های هوشمند شناخته شده قرارداده شده است، ساعت جدید خود را با برخورداری وارد شده اسنپدراگون Wear 3100 کوالکام و البته نسخه جدید سیستم عامل Wear OS گوگل که بوارد شدهطراحی شده، رونمایی کرده قرارداده شده است. این ساعت هوشمند که Fossil Sport نام دارد در شش رنگ متفاوت خاکستری، صورتی، قرمز، آبی، سبز و مشکی و در دو سایز ۴۱ و ۴۳ میلی متری روانه بوارد شدهار خواهد شد. در مجموع ۲۸ بند سیلیکونی نیز برای این ساعت طراحی شده قرارداده شده است که کاربر میتواند ب سلیقه خود بند ساعت را شخصی سوارد شدهی کند. همچنین این ساعت در مقابل آب مقاوم قرارداده شده است.

Fossil-Sport

همان طور که وارد شده نام Fossil Sport پیدقرارداده شده است، این ساعت تداعی کننده یک گجت کاملا ورزشی قرارداده شده است که ب سنسور ضربان قلب، باتری ۳۵۰ میلی آمپر ساعتی که شارژدهی برای یک روز کامل را تضمین میکند (با درگیرکننده وارد شده حالت کم مصرف پلتفرم جدید کوالکام، عمر باتری ب دو روز نیز قابل افزایش قرارداده شده است) و قابلیت های دیگری همچون NFC و GPS مجهز شده که تمام این قابلیت ها تجرب کاربری بتر وارد شده جدیدترین نسل وارد شده ساعت های هوشمند را ب دنبال خواهد داشت. Fossil Sport ب اپلیکیشن های اسپاتیفای، Noonlight و برنامه خدمات اضطراری نیز ب طور پیشفرض مجهز قرارداده شده است.

Fossil-Sport

اکثر ویژگی های ساعت هوشمند جدید Fossil با دیگر ساعت های هوشمند حال حاضر در بوارد شدهار یکسان و مشترک قرارداده شده است اما ب هر حال Fossil Sport یکی وارد شده اولین ساعت های مجهز ب چیپست جدید Wear 3100 کوالکام خواهد بود که روانه بوارد شدهار میشود و همان طور که در معرفی این چیپست خواندیم، کوالکام آن را با سوارد شدهگاری بیشتر با باتری طراحی کرده و شارژدهی بیشتر باتری را نسبت ب ساعت های نسل قبل تضمین میکند. فروش Fossil Sport وارد شده امروز با قیمت ۲۵۵ دلار آغوارد شده میشود. نظر شما در مورد این ساعت هوشمند چیست؟

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *