رونمایی وارد شده پیام رسان جدید یاهو برای ارتباطات گروهی


رونمایی وارد شده پیام رسان جدید یاهو برای ارتباطات گروهی

در این روزها شاهد فوران اپلیکیشن های پیام رسان هستیم و هر یک وارد شده پیام رسان ها تلاش دارند تا با قابلیت های جدیدی نظر کاربران را ب خود جلب کنند. پس وارد شده فیلتر شدن تلگرام نیز تمامی کاربران در جستجوی پیام رسانی جدید بوده اند تا جایگزینی مناسب برای تلگرام پیدا کنند. اخیرا با خبر شده ایم که یاهو وارد بوارد شدهار رقابتی اپلیکیشن های پیام رسان شده و با انتشار یک برنامه جدید چت گروهی نظرها را ب خود جلب کرده قرارداده شده است. این کمپانی اخیرا وارد شده پیام رسان جدید خود ب نام Squirrel رونمایی کرده قرارداده شده است.

تمرکز اصلی این پیام رسان یاهو بر روی چت های گروهی قرارداده شده است و ویژگی های فراوانی را در این رقرارداده شده استا ارائه کرده قرارداده شده است. این برنامه برای سوارد شدهمان های کسب و کار و شرکت ها مفید خواهد بود. در اسکورل وارد شده طریق لینک دعوت می توان وارد گروه های مختلف شد و وارد شده مکالمات یا اطلاعات موجود در هر گروه بره برد. Squirrel همچنین دارای اتاق های مخفی برای چت های خصوصی با افراد گروه قرارداده شده است و واکنش های قابل تنظیمی را برای ایجاد این چت های خصوصی ارائه کرده قرارداده شده است. مثل ساير برنامه های خارجی، در Squirrel نیز قادر ب ارسال عکس ها، اسناد و يا پيوندها برای افراد در گروه خواهید بود.

در واقع این اپلیکیشن پیام رسان سعی کرده قرارداده شده است تا ارتباطات گروهی را ببود ببخشد و امکانات پیشرفته ای را در این زمینه در اختیار کاربران قرار دهد. البته لوارد شدهم ب ذکر قرارداده شده است که این اپلیکیشن ب صورت آزمایشی ارائه شده قرارداده شده است ولی در فروشگاه گوگل و اپ قرارداده شده استور برای سیستم عامل های اندروید و iOS در دسترس قرار دارد. کمپانی یاهو امیدوار قرارداده شده است تا پس وارد شده برکنار شدن یاهو مسنجر مجددا بتواند با این پیام رسان نظر کاربران را ب خود جلب کند.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *