رونمایی پاناسونیک وارد شده هدفون های جدید در CES 2019


رونمایی پاناسونیک وارد شده هدفون های جدید در CES 2019

شرکت ژاپنی پاناسونیک در نمایشگاه CES 2019 محصولات مختلفی برای رونمایی داشت که وارد شده جمله آنها باید ب هدفون های این کمپانی اشاره کرد

این شرکت ب غیر وارد شده تلویزیون هوشمند ۴K OLED در سایز مختلف، سه هدفون باکیفیت وارد شده جمله HTX90N را معرفی کرد. هر یک وارد شده این هدفون ها کیفیت ساخت قابل قبولی داشته و سطح وضوح صدا آنها نیز بالقرارداده شده است.

در نمایشگاه CES 2019 شرکت های مختلفی ب معرفی هدفون پرداختند و در این بین شرکت پاناسونیک نیز بیکار ننشست. اولین مدل HF410B نام دارد که مدلی با قابلیت لغو نویز قرارداده شده است و با قابلیت ارتباط بلوتوث می تواند ب دیگر دستگاه ها متصل شود. با درایورهای ۳۰ میلیمتری و بدنه آلومینیومی، باید انتظار وضوح صدا بالا و دوام قابل توجهی را داشت.

شنیدن باس در این هدفون احساس سنگینی دارد و ب عنوان یک هدفون بی سیم کارآمد قرارداده شده است. محصول جدید پاناسونیک با یک بار شارژ بیش وارد شده ۲۴ ساعت را دوام می آورد. با وزن ۱۳۰ گرمی هدفون کم وزنی محسوب شده و می توان مدت ها آن را ب کار گرفت. همچنین با فشردن کلیدی می توان گوگل اسیستنت را ب آن افزود.

دیگر محصول هدفون NJ310B قرارداده شده است که وارد شده درایورهای ۹ میلیمتری در آن بره گرفته شد. باس سنگین، قابلیت ارتباطی بی سیم، عمر باتری شش ساعته و پشتیبانی وارد شده دستیارهای صوتی، ویژگی های کاملی هستند که در این مدل می توان مشاهده کرد.

علاوه بر دو مدل فوق، پاناسونیک دو هدفون HTX90N و HTX20B را هم معرفی کرد. مدل HTX90N دارای قابلیت لغو نویز قرارداده شده است و درایورهای ۴۰ میلیمتری برای آن در نظر گرفته شد. ب کمک این درایورها باس های عمیقی را می توان شنید که موردتوجه هستند.  ب گفته پاناسونیک کاربران با یک بار شارژ می توانند بیش وارد شده ۲۴ ساعت HTX90N را ب کار گیرند. این مدل در سه رنگ سفید، آبی تیره و مشکی ب فروش می رسد.

آخرین هدفون معرفی شده ای که پاناسونیک ب رونمایی وارد شده آن پرداخت HTX20B نام دارد. این هدفون بی سیم چیزی مشاب نسخه NJ310B قرارداده شده است و همانند آن درایور ۹ میلیمتری دارد. اما طراحی متفاوتی در نظر گرفته شده و با یک بار شارژ عمر باتری ۸ ساعته دارد. همچنین قابلیت شارژ سریع برای این هدفون در نظر گرفته شده که با ۱۵ ساعت شارژ می توان بیش وارد شده ۸۰ ساعت آن را ب کار گرفت.

متاسفانه پاناسونیک ب تاریخ عرضه و قیمت هدفون های بی سیم جدید خود اشاره نداشت.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *