زمان دقیق عرضه بوارد شدهی Dead Cells مشخص شد


زمان دقیق عرضه بوارد شدهی Dead Cells مشخص شد

قرارداده شده استودیو Motion Twin سر انجام پس وارد شده مدت ها زمان دقیق انتشار بوارد شدهی Dead Cells را اعلام کرد . در حال حاضر این عنوان در سرویس دسترسی زود هنگام Steam قرار دارد اما وارد شده تاریخ ۷ آگوست ( ۱۶ مرداد ) عرضه رسمی این بوارد شدهی آغوارد شده خواهد شد . علاوه بر کاربران رایانه های شخصی ، کابران پلتفرم های پلی قرارداده شده استیشن ۴ ، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ نیز می توانند این عنوان را با قیمت ۲۴٫۹۹ دلار خریداری نمایند .

عنوان Dead Cells یک بوارد شدهی در سبک مترویدونیا قرارداده شده است که وارد شده گرافیک دو بعدی برخوردار می باشد اما نحوه روایت و گیم پلی بوارد شدهی بسیار درگیرانه قرارداده شده است . در پایان هر مرحله , رئیس بزرگی انتظار شما را می کشد و کاربران  تنها با نابود کردن آن مجوز میره ب مرحله بعد را دریافت خواهند کرد . کاربران هرچه مراحل بیشتری ب جلو بروند و ماموریت های بیشتری را پشت سر بگذارند بوارد شدهی این اجوارد شدهه را ب آن ها می دهد تا مهارت های خود را ببود بخشیده و یا ب توانایی های جدیدتری دست یابند . در طول بوارد شدهی بوارد شدهیکنان دو سلاح اصلی و دو سلاح جانبی در اختیار دارند و می توانند سلاح های جدید و بسته های سلامتی را نیز بدست آورند .  

در بروز رسانی اخیر این بوارد شدهی قدرت سلاح افزایش یافته و چندین سلاح و منطقه  جدید نیز ب بوارد شدهی اضافه شده قرارداده شده است . علاقه مندان در حال حاضر می توانند این عنوان را با ۲۰ درصد تخفیف برای کنسول های پلی قرارداده شده استیشن ۴ و ایکس باکس وان پیش خرید کنند . شایان ذکر قرارداده شده است که پیش خرید کنسول نینتندو سوییچ  وارد شده تاریخ ۱۸ جولای (۲۷ تیر) آغوارد شده خواهد شد .

در ادامه می توانید تریلر این بوارد شدهی را هنگامی مشاهده نمایید :

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *