سامسونگ این بار ناچ گوشی پیکسل ۳ XL گوگل در توئیتر را ب سخره گرفت


سامسونگ این بار ناچ گوشی پیکسل 3 XL گوگل در توئیتر را ب سخره گرفت

اگر تا ب امروز حساب سامسونگ موبایل آمریکا را در توئیتر دنبال نکرده‌اید، شاید بتر باشد که این کار را همین امروز انجام دهید. نه ب دلیل اینکه در جریان اخبار لحظه ب لحظه گوشی‌های سامسونگ قرار بگیرید. این اکانت رسمی سیقرارداده شده است جالبی در مقابل کاربران دارد و ب طرز جالب و بامزه‌ای ب آنها پاسخ می‌دهد.

جک ساختن در خصوص محصولات شرکت‌های رقیب و سیقرارداده شده است‌های آنها یکی وارد شده اموری قرارداده شده است که سامسونگ موبایل ب خوبی وارد شده عهده آن برمی‌آید. سامسونگ و اپل سال‌هقرارداده شده است که با ضدتبلیغات خود سعی در تخریب کمپانی رقیب دارند. این بار اما نوبت ب گوگل بود که گوشی جدیدش، پیکسل ۳ اکس‌ال سوژه طنز سامسونگ شود. در یکی وارد شده پست‌های گوگل در توئیتر که ب مربوط ب پیکسل ۳ جدید این کمپانی قرارداده شده است، سامسونگ موبایل ناچ، یا همان بریدگی بالای نمایشگر این گوشی را مسخره کرده و گفته قرارداده شده است: “شما می‌توانید یک هواپیما روی آن فرود بیارید”

این اولین باری نیست که سامسونگ وجود ناچ در نمایشگر گوشی‌های رقیب را ب سخره گرفته قرارداده شده است. یک سری وارد شده ضدتبلیغ‌های این کمپانی که در خصوص گوشی‌ها اپل ساخته شده، شخصی با مدل موی مشاب با ناچ در آنها حضور دارد.

اما این همه آن چیزی نبوده که سامسونگ در کنایه ب گوگل در توئیتر گفته قرارداده شده است. این اکانت در پاسخ ب کاربری که مدعی قرارداده شده است گوگل موارد زیادی را وارد شده سامسونگ کپی کرده، پاسخ داده: “همه برای رهبری زاییده نشده‌اند”

در یک پاسخ ب کاربر دیگری که وارد شده سامسونگ خوقرارداده شده استه که وارد شده ناچ درگیرکننده نکنند، گفته: “زمان نابود کردن ناچ رسیده”

البته این تنها مواردی وارد شده پاسخ‌های جالب سامسونگ ب کاربران و حتی اکانت‌های رسمی شرکت‌های بزرگ قرارداده شده است. سامسونگ موبایل آمریکا حتی کاربرانی که ضد این شرکت نظر میدهند را هم راحت نمی‌گذارد و ب طنزآلودترین حالت ممکن پاسخ آن ها را می‌دهد.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *