سامسونگ و نگاهی ب گذشته در آستانه ۱۰ سالگی گلکسی‌های این شرکت


سامسونگ و نگاهی ب گذشته در آستانه 10 سالگی گلکسی‌های این شرکت

سامسونگ I7500 Galaxy را در اپریل سال ۲۰۰۹ معرفی کرد و حالا گوشی‌های اندرویدی این کمپانی وارد ۱۰ سالگی خود می‌شوند. کهکشانی‌های سامسونگ ب یکی وارد شده بزرگترین خط تولید گوشی‌های هوشمند جهان تبدیل شدند، اما این موضوع ب لطف نوآوری‌ها و خلاقیت‌های برند بدست آمده قرارداده شده است.

سامسونگ تاریخچه بلندبالایی وارد شده خلاقیت در محصولاتش دارد و DNA آنها را حتی می‌توان در گلکسی‌های مدرن امروزی نیز مشاهده کرد. در سال ۱۹۹۱ گوشی‌های موبایلی را ب سطح جدیدی وارد شده این دستگاه یعنی TV phone ارتقاء داد. TV phone یک صفحه نمایش ۱٫۸ اینچی رنگی داشت و در آن زمان حتی تصور هم نمی‌شد کرد که این صنعت قرار قرارداده شده است ب سمت نمایشگرهای ۶ اینچی با کیفیتی باورنکردنی پیش برود. در همان سال سامسونگ گوشی-تلفن SPH-WP10 را هم معرفی کرد که حالا پدربزرگ ساعت‌های گلکسی واچ این کمپانی ب حساب می‌آید.

نوآوری‌های سامسونگ در بخش صفحه‌نمایش تا T100 سامسونگ، اولین گوشی با صفحه‌نمایش Active Matrix ادامه پیدا کرد. کره‌ای‌ها ب پیشرفت تکنولوژی صفحه نمایش‌های خود تا آنجایی ادامه دادند که در نهایت گوشی Galaxy Note Edge اولین گوشی هوشمند با صفحه نمایش خمیده را معرفی کردند. این ویژگی حالا ب بخشی وارد شده امضای پرچمداران کهکشانی سامسونگ تبدیل شده قرارداده شده است.

سری نوت وارد شده خط تولید گلکسی S جدا شد. نخستین گوشی نوت با صفحه نمایشی بزرگ معرفی شد و قلم S Pen برای اولین ب جهان معرفی شد. وارد شده آن زمان چندین تبلت و گوشی هوشمند با قلم معرفی شدند، اما هیچکدام در اندوارد شدهه‌های گوشی‌های سری نوت سامسونگ موفق عمل نکردند. سال گذشته هم کمپانی اعلام کرد که قصد دارد گوشی‌های تاشوی خود را معرفی کند و این گام دیگری در زمینه تولید نمایشگرهای خمیده خواهد بود.

البته سامسونگ و گوشی‌های این شرکت ب طور قطع در طول این سال‌ها چیزی بیشتر وارد شده صفحه نمایش داشتند. جدیدترین تکنولوژی‌ای که احتمالاً شاهد حضور آن در پرچمداران سامسونگ باشیم تکنولوژی ۵G قرارداده شده است. پس وارد شده معرفی شبکه ۵G در کره جنوبی، سامسونگ اولین شرکتی بود که گواهینامه FCC را در تجهیزات سخت‌افزاری ۵G دریافت کرد. بدین ترتیب در نیمه اول سال ۲۰۱۹ باید منتشر معرفی گوشی ۵G این شرکت باشیم. کره‌ای‌ها قرار قرارداده شده است که ۱ اسفند وارد شده خانواده گلکسی S10 رونمایی کنند، هر چند که گفته می‌شود نسخه ۵G آن کمی دیرتر و در اواسط بار رونمایی خواهد شد.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *