سامسونگ یک نمایشگاه گلکسی در اکتبر اجرا خواهد کرد


سامسونگ یک نمایشگاه گلکسی در اکتبر اجرا خواهد کرد

سامسونگ تا الآن همه محصولات مهمی که در نیمه دوم سال ب بوارد شدهار می‌آورد را مانند یک گوشی هوشمند جدید وارد شده  سری گلکسی و یک ساعت هوشمند، ارائه کرده قرارداده شده است. اما اگر فکر می‌کنید که کار سامسونگ برای امسال ب پایان رسیده قرارداده شده است، خب مشخص قرارداده شده است این کمپانی را ب خوبی نمی‌شناسید.

حالا سامسونگ ، این غول تلفن‌های هوشمند، تنها دو روز بعد وارد شده رونمایی گوگل وارد شده گوشی جدید پیکسل، یک نمایشگاه گلکسی دیگر را در ۱۱ اکتبر اعلام کرده قرارداده شده است.

سامسونگ، بعد وارد شده الجی، هوآوی و گوگل که برنامه‌های خود را برای معرفی پرچم‌دار جدید خود در اکتبر اعلام کرده اند، چهارمین کمپانی تلفن‌های هوشمند خواهد بود که ماه آینده وارد شده یک دستگاه مهم رونمایی خواهد کرد.

متاسفانه دعوت سامسونگ خیلی خلاصه انجام شده قرارداده شده است و اطلاعات زیادی در دسترس نمی‌باشد که سامسونگ قصد معرفی چه محصولی را در اکتبر دارد فقط این جمله وارد شده طرف کمپانی بیان شده قرارداده شده است “پدید آوردن راه‌های زیادی برای ابروارد شده خود،  بیشتر وارد شده همیشه.” همچنین دعوت‌نامه‌ می‌گوید “در حالی که کمپانی در حال ارائه دستگاه جدید می‌باشد، خوشی را با سامسونگ تجرب کنید.”

اما درگیرکننده وارد شده عبارت “۴x fun” ب عنوان نام نمایشگاه، باعث ایجاد حدس‌هایی می شود؛ مثلا ممکن قرارداده شده است که کمپانی قصد ارائه چهار تلفن هوشمند را داشته باشد، یا اینکه یک تلفن هوشمند با چهار دوربین و یا زوم  ۴x ارائه شود. همچنین پیش وارد شده این اعلام شده بود  که سامسونگ برنامه‌هایی برای ارائه اولین گوشی هوشمند انعطاف پذیر خود تا پایان سال دارد و شایعاتی شنیده می‌شود که سامسونگ ماه بعد وارد شده آن رونمایی خواهد کرد. بسیاری وارد شده پیشبینی‌ها هم حاکی وارد شده آن قرارداده شده است که سامسونگ یک گلکسی بوک جدید را در این نماشیگاه معرفی خواهد کرد.

ب هر حال هنوز باید ب این شایعات و پیشبینی‌ها بسنده کنید و منتظر ارائه اطلاعات بیشتر وارد شده سوی سامسونگ باشیم؛ لوارد شدهم ب ذکر می‌باشد این مراسم ب صورت زنده وارد شده سایت سامسونگ پخش خواهد شد.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *