سرمایه‌گذاری ۵۰۰ میلیون دلاری کمپانی اپل بر روی سرویس گیمینگ Apple Arcade


سرمایه‌گذاری 500 میلیون دلاری کمپانی اپل بر روی سرویس گیمینگ Apple Arcade

براساس یکسری گفته‌ها و اخباری که البته رسمی نیستند کمپانی اپل قصد دارد که مبلغ هنگفت ۵۰۰ میلیون دلار را بر روی سرویس گیمینگ خود که Apple Arcade نام دارد سرمایه‌گذاری کند. قرار قرارداده شده است که سرویس Apple Arcade هنگامی که آغوارد شده ب کار کرد ۱۰۰ بوارد شدهی متنوع را ب کاربران پیشنهاد دهد که بی‌نظیر قرارداده شده است.

مبنی بر اخبار و گزارشاتی که فایننشنال تامیز ب توارد شدهگی در زمینه سرویس گیمینگ کمپانی اپل یعنی Apple Arcade منتشر کرده قرارداده شده است کمپانی اپل هزینه زیادی بر روی هر یک وارد شده بوارد شدهی‌هایی که قرار قرارداده شده است در این سرویس گیمینگ قرار داده شوند خرج کرده قرارداده شده است تا مطمئن شود این بوارد شدهی‌ها جذاب هستند و قادر ب جلب توجه کاربران و ب‌ویژه گیمرها هستند. وارد شده این‌رو قرارداده شده است که اگر کل این هزینه‌ها که کمپانی اپل برای هر یک وارد شده بوارد شدهی‌های این سرویس پرداخته کرده قرارداده شده است را باهم جمع ببندیم می‌بینیم که حتی وارد شده مرز ۵۰۰ میلیارد دلار هم عبور خواهد کرد.

یکی وارد شده اهداف کمپانی گوگل برای توسعه و گسترش سرویس Apple Arcade این قرارداده شده است که پس وارد شده اینکه این سرویس کار خود را آغوارد شده کرد وارد شده قرارداده شده استودیوهای بوارد شدهی‌سوارد شدهی می‌خواهد تا بوارد شدهی‌هایشان را ب طور انحصاری وارد شده طریق این سرویس ب کاربران عرضه کنند ب‌گونه‌ای که کمپانی اپل مبلغی را ب قرارداده شده استودیوهای بوارد شدهی‌سوارد شدهی می‌دهد تا آن‌ها برای حداقل چند ماه بوارد شدهی‌های خود را در این سرویس قرار دهند و وارد شده این طریق ب کاربران و گیمرها عرضه کنند و پس وارد شده چندماه بوارد شدهی‌های خود را در سایر فروشگاه‌ها نیز قرار دهند. درواقع این قرارداده شده استراترژی پس وارد شده راه‌اندوارد شدهی سرویس Apple Arcade آغوارد شده خواهد شد و ادامه خواهد داشت چراکه کمپانی اپل برنامه‌ها و نقشه‌های زیادی برای آن دارد.

البته فایننشال تایمز اشاره کرده قرارداده شده است که کمپانی اپل برای توسعه و گسترش سرویس گیمینگ Apple Arcade خود قصد دارد تا مدتی ب صورت انحصاری بوارد شدهی‌های جدید و قدرتمند را وارد شده این سرویس ب گیمرها عرضه کند. البته همانطور که اشاره کردیم کمپانی اپل در وارد شدهای پرداخت پول ب قرارداده شده استودیوها و کمپانی‌های بوارد شدهی‌سوارد شدهی وارد شده آن‌ها می‌خواهد که در ابتدا بوارد شدهی‌های خود را ب صورت انحصاری وارد شده طریق این سرویس ب گمیرها ارائه دهند.

کمپانی اپل هنوز هزینه درگیرکننده وارد شده سرویس Apple Arcade را اعلام نکرده قرارداده شده است. 

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *