سقوط سنگین بیت کوین تنها در چند ساعت!


سقوط سنگین بیت کوین تنها در چند ساعت!

ارز رمزنگاری شده، یا بیت کوین (Bitcoin) پس وارد شده مخالفت برخی دولت ها در ماه های اخیر، در حال سپری کردن روزهای صاف و آفتابی خود بود؛ تا ب امروز که شکستی سنگین دامن گیر آن شده و وارد شده آنجایی که ارزش این ارز ب صورت کاملا جهانی و مجزا وارد شده ارزش پولی کشورها محاسب می گردد، ماینرها و سرمایه گذاران بسیاری را نگران کرده قرارداده شده است!

پس وارد شده هشدار صندوق بین المللی پول (IMF) مبنی بر آنکه افزایش سرمایه گذاری و بالا میره ارزش Cryptocurrency می تواند موجب وارد آمدن لطمه های جدی ب سیستم رسمی بانک های جهانی شود، بیت کوین تنها در عرض چند دقیقه، ۱۳ میلیارد دلار را وارد شده دست داد. این در حالی قرارداده شده است که بیت کوین در یک ماه گذشته بدون تغییر خاص و با امنیت کامل در حال درگیرکننده بود. پس وارد شده اعلام این خبر ارزش هر بیت کوین ب ۶۱۲۵ دلار سقوط کرده و این در حالی بود که Cryptocurrency در یک سال اخیر، حتی موفق ب شکستن رکورد نزدیک ب ۱۵ هزار پوند نیز شده بود.

هر چند که نوسانات چشمگیر در سالهای اخیر طبیعی بوده قرارداده شده است، اما افت محسوس ۱۳ میلیارد دلاری، یک شکست سنگین برای ارزهای دیجیتالی محسوب می گردد. با وجود آنکه برخی وارد شده کشورها مانند ایالات متحده آمریکا قوانین سختگیرانه ای را در این زمینه اعمال کرده و بیت کوین را تحت فشار قرار داده اند، اما این ارز دیجیتالی ب دلیل ویژگی های خاص خود، مانند رهگیری دشوار، درگیرکننده در “دارک وب” و “دیپ وب”، درگیرکننده ب منظور دور زدن برخی وارد شده تحریم ها و البته سود آوری قابل ملاحظه برای دنیای سخت افزار، همچنان دارای طرفداران بسیاری قرارداده شده است. هزاران ماینر در سراسر جهان وارد شده رمزنگاری و قرارداده شده استخراج بیت کوین ب کسب درآمد می پردوارد شدهند که البته چنین واکنش های منفی می تواند در روند کاری آنها نیز موثر باشد.

بیت کوین تنها در عرض چند ساعت، چیزی در محدوده ۵ درصد وارد شده ارزش خود را وارد شده دست داده و گفته اقتصاد دانان، این کاهش تنها ب وسیله نهنگ ها، یا افراد و موسساتی که دارای بیت کوین های متعدد هستند قابل جبران خواهد بود.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *