سونی قصد دارد با اختراع یک ربات پلی قرارداده شده استیشین را ب دستگاه تناسب اندام تبدیل کند


سونی قصد دارد با اختراع یک ربات پلی قرارداده شده استیشین را ب دستگاه تناسب اندام تبدیل کند

کسانی که گیمر هستند و بیشتر در خانه هستند و تحرک زیادی نداردن قطعا در معرض انواع بیماری ها قرار می گیرند، و کسانی هم که می خواهند یک مربی خصوصی بگیرند و ب تناسب اندام برسند شرکت سونی برای این دسته وارد شده افراد راه هل دارد. سونی با اختراع جدیدی کنسول بوارد شدهی شما را ب دستگاه تناسب اندام تبدیل می کند.

در ۱۴ مارس سال ۲۰۱۹ یک اختراع در دفتر ثبت اختراعات و علامت تجاری ایالات متحده ثبت شده قرارداده شده است، این اختراع با نام (ربات مربی شخصی)توسط Sony Interactive Entertainment ثبت شده قرارداده شده است. این دستگاه یک قطعه کوچکی وارد شده فناوری جدیدی قرارداده شده است که ب کنسول شما وصل می شود و با یک دوربین کوچک فعالیت های بدنی شما را ضبط می کند و آنها را روی مانیتور ب طور دقیق نشان می دهد. طبق گفته سونی این ربات قادر خواهد بود که فعالیت های ورزشی را که کاربر انجام می دهد را در فضای ابری ذخیره کند و اگر کاربران علاقه داشته باشد نیز می تواند این آمار و ارقام را در شبکه های اجتماعی ب اشتراک بگذارد.

علاوه بر این امکانات این دستگاه همه اطلاعاتی را وارد شده شما ذخیره کرده قرارداده شده است را ب صورت یک برنامه منظم و هفتگی تنظیم می کند تا شما بتوانید نسبت ب برنامه ریزی دستگاه وضعیت خود را ببود ببخشید. شکل ظاهری ربات شبیه ب یک سطل قرارداده شده است اما در پایین ربات چرخ هایی ب کار گرفته شده قرارداده شده است که این امکان را ب شما می دهد تا بتوانید در فعالیت های فیزیکی خود این ربات را ب جهت های مختلفی هدایت کنید و ب مکان مورد نظر خود تکان دهید. سوالی که در این باره پیش می آید این قرارداده شده است که اگر پلی قرارداده شده استیشین ۴ عمر خود را ب پایان برساند این ربات برای کنسول بعدی یعنی پلی قرارداده شده استیشین ۵ سوارد شدهگار خواهد بود.

باتوجه ب پشتیبانی سونی وارد شده تکنولوژی پلی قرارداده شده استیشین camera در کنسول بعدی انتظار می رود که در دستگاه بعدی نیز وارد شده این ربات درگیرکننده شود. نکته جالب در مورد کنسول های بوارد شدهی این قرارداده شده است که روند و مسیر کنسول ها وارد شده آغوارد شده تا کنون متفاوت بوده قرارداده شده است، زمانی که مایکروسافت ایکس باکس وان را ب عنوان یک دستگاه سرگرمی ب بوارد شدهار رونمایی کرد اما بعد وارد شده یک مدت کوتاهی سنسور Kinect را ب این کنسول اضافه کرد، برنامه ها و بوارد شدهی های زیادی برای کاربردی کردن این دستگاه ب کار گرفته شد تا این سنسور را بی معنی جلوه ندهند.

با این حال وارد شده آن زمان در اواسط کار Kinect با آداپتور همراه بود و جا گیر نیز بود اما حدود یک سالی قرارداده شده است که این دستگاه بدون سیم ب دستگاه متصل می شود و بترین کارایی را می دهد. بیشتر کارشناسان دلیل اختراع و درگیرکننده وارد شده ربات تناسب اندام در کنسول پلی قرارداده شده استیشین را همین Kinect می دانند که باعث شده قرارداده شده است تا سونی وارد شده این قابلیت درگیرکننده کند تا وارد شده رقیب خود عقب نماند و همچنان رقابت بین این دو غول بزرگ ادامه دار باشد.

 

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *