سونی نسخه Kingdom Hearts 3 واکمن را معرفی کرد


سونی نسخه Kingdom Hearts 3 واکمن را معرفی کرد

شرکت سونی را علاوه بر این که باید ب عنوان تولیدکننده لووارد شدهم دیجیتالی شناخت، بلکه می توان این برند ژاپنی را یکی وارد شده نقش های موثر صنعت بوارد شدهیهای ویدئویی نیز ب حساب آورد.

این کمپانی ژاپنی ب توارد شدهگی با انتشار بوارد شدهی  Kingdom Hearts 3 وارد شده نسخه محدود دو محصول پخش کننده واکمن و هدفون WH-H800 h.ear رونمایی کرد.

واکمن موردبحث با طرح هایی وارد شده بوارد شدهی نقش آفرینی Kingdom Hearts 3 شرکت اسکوئرانیکس همرقرارداده شده است و در رنگ مشکی با طرح خاکستری ب فروش می رسد. این نسخه محدود حقیقتا منحصربفرد قرارداده شده است زیرا زیبایی بسیاری را ب واکمن بخشیده قرارداده شده است

واکمن را باید یکی وارد شده محصولات صوتی قدیمی سونی ب شمار آورد که نخستین بار در سال ۱۹۷۹ ب عنوان پخش کننده کقرارداده شده است عرضه شده قرارداده شده است. در حال حاضر مدل های جدید این پلیر ب صورت بلوتوثی یا کابل ب هدفون متصل شده و ب پخش موسیقی می پردوارد شدهند. گذشته وارد شده آن با بوسترهایی که در این نوع پلیر تعبیه شده، حتی کیفیت صدا موسیقی موردنظر نیز ببود داده می شود.

با کمک حافظه داخلی ۱۶ گیگابایتی در Walkman افراد می توانند هزاران موسیقی را در آن ذخیره سوارد شدهی کنند تا هر وارد شدهگاهی ب شنیدن آنها بپردوارد شدهندهدفون Kingdom Hearts 3

نسخه محدود واکمن موردبحث وارد شده سری  NW-A55 که با طراحی منحصربفرد Kingdom Hearts 3 ب پلیری خاص تبدیل شد. نسخه محدود تنها شامل واکمن نشده و شرکت ژاپنی هدفون بی سیم WH-H800 را با طرح بوارد شدهی مورد اشاره همراه ساخته قرارداده شده است.

در نسخه هدفونی طرح موردنظر روی گوشی های حک شده و شامل سربند نمی شود. سونی هر دو محصول محدود را وارد شده طریق وب سایت ژاپنی خود با قیمت ۲۶۰ و ۲۲۰ دلار ب فروش می رساند. اگر می خواهید بوارد شدهی Kingdom Hearts 3 را تجرب کنید، می توانید این عنوان را برای کنسول پلی قرارداده شده استیشن ۴ تهیه نمایید.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *