سیستم عامل جدید هارمونی وارد شده سوی هواوی ب ثبت رسید!


سیستم عامل جدید هارمونی وارد شده سوی هواوی ب ثبت رسید!

هواوی ب توارد شدهگی ایک نام تجاری جدیدی را با عنوان هارمونی (Harmony) ب ثبت رسانده که ظاهرا این نام تجاری عنوان سیستم عامل جدید هواوی قرارداده شده است که تا سال های آینده در گوشی های هوشمند جدید عرضه خواهد شد. این نام تجاری در اتحادیه اروپا ب ثبت رسیده که در ادامه جزییات این خبر را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

سیستم عامل جدید هارمونی وارد شده سوی هواوی

نام تجاری هارمونی که ب توارد شدهگی وارد شده سوی هواوی ب ثبت رسیده دومین سیستم عامل جهانی هواوی ب حساب می آید. شروع ارائه سیستم عامل جدید وارد شده سوی هواوی در واقع وارد شده زمان جنگ و اختلافات تجاری آمریکا با هواوی آغوارد شده شد و وارد شده همان زمان هواوی وارد شده سوی اندروید و گوگل احساس خطر کرد در نتیجه تصمیم گرفت تا ارائه یک سیستم عامل جدید را وارد فوارد شده جدیدی کند. در واقع هواوی در حال آماده شدن برای هر گونه خطری وارد شده سوی آمریکا و ممنوع سوارد شدهی کمپانی های مختلف آمریکایی قرارداده شده است. در واقع این اختلافات اخیر هواوی را مصمم تر کرده تا سیستم عاملی قوی را جایگزین اندروید کند و در اختیار کاربرانش قرار دهد. البته قطعا این سیستم عامل های جدید هواوی در محصولات جدید این کمپانی ارائه خواهند شد و محصولات قدیمی همچنان ب روند خود ادامه خواهند داد. وارد شده طرفی اختلافات آمریکا و هواوی مشکلی برای کاربران قدیمی ایجاد نخواهد کرد.

براساس شایعات و احتمالات ظاهرا هواوی قصد دارد تا گوشی های هوشمند جدید خود را در پاییز سال جاری با سیستم عامل جدیدی ارائه دهد که این سیستم عامل در واقع هنگ منگ نام دارد و در مرحله آزمایش و تست ب سر می برد. گفته می شود که این سیستم عامل با ۶۰ درصد سرعت بالاتر نسبت ب اندروید ارائه خواهد شد و احتمالا نظر بسیاری را ب خود جلب خواهد کرد. اما آیا سیستم عامل های جدید هواوی می توانند جایگزین اندروید شوند؟ آیا هواوی در این جنگ تجاری پیروز خواهد شد و نظر کاربرانش را جلب خواهد کرد؟ نظرات خود را در این رقرارداده شده استا با ما در میان بگذارید.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *