سیستم مورد نیوارد شده Star Wars Jedi: Fallen Order اعلام شد


سیستم مورد نیوارد شده Star Wars Jedi: Fallen Order اعلام شد

الکترونیک آرتز وارد شده سیستم مورد نیوارد شده Star Wars Jedi: Fallen Order و سیستم پیشنهادی سطح بالای آن رونمایی کرد. در ابتدا میزان حافظه رم برای سیستم پیشنهادی ۳۲ گیگابایت اعلام شده بود که بعد وارد شده چند ساعت EA آن را ب میزان قابل قبول ۱۶ گیگابایت کاهش داد.

Star Wars Jedi: Fallen Order سیستم پیشنهادی سیستم مورد نیوارد شده
سیستم عامل

ویندوز ۷ / ۸٫۱ / ۱۰

۶۴ بیت

ویندوز ۷ / ۸٫۱ / ۱۰

۶۴ بیت

پردوارد شدهنده

Intel Core i7 6700K

AMD Ryzen 7 1700

یا مدل‌های مشاب

Intel Core i3 3220

AMD FX 6100

یا مدل‌های مشاب

حافظه رم

۳۲ گیگابایت (سیستم پیشنهادی اولیه)

۱۶ گیگابایت (سیستم پیشنهادی ب‌ روز شده)

۸ گیگابایت
کارت گرافیک

Nvidia GeForce GTX 1070

AMD RX Vega 56

یا مدل‌های مشاب

Nvidia GeForce GTX 650

AMD Radeon HD 7750

یا مدل‌های مشاب

DirectX ۱۱ ۱۱
حافظه ذخیره سوارد شدهی ۵۵ گیگابایت ۵۵ گیگابایت

این بیشترین میزان حافظه رم در میان اکثر بوارد شدهی‌هقرارداده شده است که معمولا ۱۶ گیگابایت یا حتی ۸ گیگابایت نیوارد شده دارند. (۸ گیگابایت ب عنوان مقدار حافظه در کمترین حالت در نظر گرفته می‌شود و این روزها برای رایانه‌های شخصی گیمینگ کاملا قابل قبول قرارداده شده است). چنین امری جالب توجه بوده زیرا باقی مشخصات پیشنهادی کمی قدیمی هستند، مانند پردوارد شدهنده‌ها و کارت گرافیک‌های پیشنهاد شده.

الکترونیک آرتز و قرارداده شده استودیوی توسعه دهنده بوارد شدهی Respawn Entertainment یک پردوارد شدهنده Intel Core i7 6700K یا AMD Ryzen 7 1700 و همچنین در بخش گرافیک یک GeForce GTX 1070 یا AMD RX Vega 56 را پیشنهاد داده‌اند. در همین حال سیستم مورد نیزا شامل یک پردوارد شدهنده Intel Core i3 3220 یا AMD FX 6100 و همچنین یک Nvidia GeForce GTX 650 یا AMD Radeon  HD 7750 ب همراه ۸ گیگابایت حافظه رم می‌باشد.

این موضوع عجیب قرارداده شده است، زیرا اکثر سیستم‌های پیشنهادی حداقل مواردی را در خود جای می‌دهند که برای بخش قابل توجهی وارد شده گیمرها قابل تهیه باشد. اما یک جفت حافظه ۱۶ گیگابایت ب سادگی می‌تواند بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ دلار را ب هزینه یک ماشین برای اجرای بوارد شدهی در حداکثر کیفیت بیافزاید. کاربران باید صبر کنند و ببینند که قبل وارد شده اضافه کردن حافظه رم اضافه چه عملکردی وارد شده بوارد شدهی را شاهد خواهیم بود. در همین حال البته قیمت حافظه‌ها در حال کاهش قرارداده شده است و اگر بوارد شدهی‌های بیشتری با چنین سیستم‌های پیشنهادی معرفی شوند، احتمالا کم کم باید در نظر بگیریم که آیا ارزش ب روز رسانی سخت افزاری را دارند یا خیر.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *