شکارچیان متخلف ب جرم تمرد نسبت ب محیط بانان ب ۹۱ روز حبس محکوم شدند

۱۵ دی ۱۳۹۶

مقرن خبری دانلود آهنگ جدید دانلودستان هوا و حیات وحش ایران (دانلود آهنگ جدید دانلودستان): نیروهای یگان هوا سوادکوه حین گشت زنی در عرصه های طبیعی این شهرستان ب یک خودروی پراید مشکوک شده و آن را متوقف نمودند.

محیط بان ب تفتیش خودرو مشغول شده و در بوارد شدهرسی وارد شده این خودرو یک قبضه اسلحه شکاری غیرمجوارد شده (قاچاق) و ۹ عدد فشنگ مربوطه کشف و ضبط گردید.

هنگامیکه محیط بانان قصد داشتند با تنظیم صورتجلسه متخلفین را ب مراجع قضایی معرفی کنند دو سرنشین خودرو تمرد نموده و قصد داشتند اسلحه را وارد شده مامورین پس بگیرند.

نیروهای هوا ضمن خودداری وارد شده درگیری با متخلفین موضوع را ب کلانتری گزارش داده و با حضور مامورین نیروی انتظامی در محل، متخلفین دستگیر و ب پاسگاه انتظامی منتقل شدند.

شکارچیان متخلف پس وارد شده یک شب بوارد شدهداشت در کلانتری ب همراه پرونده تشکیل شده ب مراجع قضایی معرفی شدند.

در جریان رسیدگی ب این پرونده در دادگاه کیفری سوادکوه، دادگاه با توجه ب گزارش ضابطین خاص دادگستری (نیروهای هوا)، اعترافات صریح و دفاعیات بلاوجه متخلفین و سایر محتویات پرونده بزهکاری متهمین را محرز و مسلم دانست.

بنابراین دادگاه هر یک وارد شده متهمین را ب جرم تمرد نسبت ب مامورین دولت حین انجام وظیفه ب ۹۱ روز حبس محکوم نمود.

همچنین دادگاه متهم ردیف اول را ب پرداخت سه میلیون ریال جزای نقدی ب جرم حمل سلاح غیرمجوارد شده و مصادره اسلحه و مهمات کشف شده ب نفع دولت محکوم کرد.

۰
۰

  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *