شکارچی غیرمجوارد شده ۶ کبک در مهدیشهر علاوه بر واریز ۱۲ میلیون ریال جزای نقدی ب ۱۰ روز خدمات عمومی هوا و یک سال ممنوعیت حمل سلاح محکوم شد

۱۲ بمن ۱۳۹۶

مقرن خبری دانلود آهنگ جدید دانلودستان هوا و حیات وحش ایران (دانلود آهنگ جدید دانلودستان): اواخر آذرماه سال جاری نیروهای یگان هوا مهدیشهر حین گشت زنی در مناطق آزاد این شهرستان یک شکارچی متخلف را ب همراه لاشه شش عدد کبک و یک اسلحه شکاری تک لول مجوارد شده دستگیر نمودند.

رئیس حفاظت هوا شهرستان مهدیشهر گفت: شکارچی متخلف پس وارد شده تشکیل پرونده تخلف جهت رسیدگی ب جرم ب مراجع قضایی معرفی گردید.

عباس زارع اظهار داشت: متهم در تاریخ ۹۶/۹/۲۹ مبلغ دووارد شدهده میلیون ریال بابت ضرر و زیان وارده ب هوا ناشی وارد شده شکار غیر مجوارد شده ۶ عدد کبک را ب در قالب دو فیش ۱۰/۸۰۰/۰۰۰ و ۱/۲۰۰/۰۰۰ ریالی ب حساب دولت واریز و فیش مربوطه را ب دادگاه ارائه نمود.

در جریان رسیدگی ب این پرونده در دادسرای عمومی و انقلاب مهدیشهر، دادیار محترم شعب قرار تعقیب متهم را ب دلیل اینکه اولا ضرر و زیان وارده ب هوا را جبران و واریز کرده و دوما فاقد سابقه کیفری بوده قرارداده شده است ب مدت دو سال معلق نمود.

متهم با دستور مقام قضایی موظف شد ب مدت ده روز هر روز یک ساعت ب انجام امور عام المنفعه در اداره هوا مهدیشهر پرداخته و گواهی آن را وارد شده اداره مذکور دریافت ب دادسرا ارائه نماید.

همچنین متهم ب مدت یک سال وارد شده حمل اسلحه شکاری مجوارد شده خود محروم گردید.

هر گاه در طول مدت تعلیق متهم مرتکب جرائم کیفری گردد و یا دستورات فوق را انجام ندهد قرار تعلیق لغو شده و علیه وی کیفرخوقرارداده شده است صادر می شود.

+۱۷
-۹۳

  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *