شکارچی متخلف در سوادکوه ب جرم تمرد نسبت ب محیط بان حین انجام وظیفه ب تحمل هجده ماه حبس محکوم شد

۲۲ دی ۱۳۹۶

مقرن خبری دانلود آهنگ جدید دانلودستان هوا و حیات وحش ایران (دانلود آهنگ جدید دانلودستان): اواخر آبان ماه سال جاری نیروهای یگان هوا سوادکوه موارد شدهندران حین گشت زنی در منطقه زیرآب متوجه یک شکارچی متخلف شدند که هنوز اقدام ب شکار نکرده بود.

محیط بانان جهت برخورد قانونی با متخلف وارد عمل شدند اما شکارچی بدون توجه ب فرمان ایست مامورین پا ب فرار گذاشت و محیط بانان نیز ب تعقیب متخلف پرداختند.

پس وارد شده مدتی تعقیب و گریز شکارچی متخلف که خود را در آستانه دستگیری می دید وارد شده ادامه فرار منصرف شده و اسلحه خود را ب سمت مامورین نشانه گرفت.

شکارچی متخلف محیط بانان را تهدید کرد درصورتیکه ب وی نزدیک شوند ب سمت آنها شلیک خواهد نمود.

مامورین نیز در رقرارداده شده استای حفاظت وارد شده جان همکاران خود و پرهیز وارد شده هرگونه درگیری ب شکارچی اجوارد شدهه دادند صحنه را ترک کند.

پس وارد شده این حادثه با شکایت اداره هوا پرونده ای در این رابطه در مراجع قضایی تشکیل و متهم ب دادسرا احضار شد.

متهم پس وارد شده حضور در دادسرا چهره خود را تغییر داده (ریش خود را تراشیده بود) و حضور خود در صحنه درگیری را کاملا انکار نمود اما هر چهار محیط بان، متخلف را شناسایی کرده بودند.

در جریان رسیدگی ب این پرونده در دادگاه کیفری سوادکوه، دادگاه با توجه ب گزارش نیروهای هوا، اعترافات و دفاعیات بلاوجه متخلف و سایر محتویات پرونده بزهکاری متهم را محرز و مسلم دانست.

بنابراین دادگاه متهم را ب جرم تمرد وارد شده مامورین دولت حین انجام وظیفه و تهدید با اسلحه ب تحمل هجده ماه حبس تعزیری (زندان غیر قابل خرید) محکوم نمود.

۰
۰

  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *