شکایت شرکت بره بردار جنگل وارد شده یک خبرنگار حوزه هوا

۳ بمن ۱۳۹۶

مقرن خبری دانلود آهنگ جدید دانلودستان هوا و حیات وحش ایران (دانلود آهنگ جدید دانلودستان): پس وارد شده انتشار گزارشی در روزنامه قانون در تاریخ ۹۶/۱۰/۲۶ با عنوان «قتل‌عام درختان هیرکانی» شرکت سهامی نکاچوب وارد شده خانم الهه موسوی خبرنگار حوزه هوا و منابع طبیعی، ب اتهام نشر اکاذیب شکایت کرد.

ب دنبال این شکایت خبرنگار نامبرده ب دادسرای شعب ششم ساری در قرارداده شده استان موارد شدهندران فراخوانده شد.

گزارش “قتل عام درختان هیرکانی” در روزنامه سراسری قانون بدون ذکر نام شرکت متخلف و با محو کردن لگوی آن شرکت در نامه های منتشر شده، ب گزارش تخلف و برداشت غیرقانونی در “طرح دارابکلا”ی موارد شدهندران پرداخت.

تنها پس وارد شده ۵ روز وارد شده انتشار این گزارش، مدیر حقوقی “شرکت سهامی نکاچوب” شکایت خود را ب اتهام “نشر اکاذیب” در دادسرا مطرح و این شکایت تلفنی ب متهم ابلاغ شد.

حال این پرسش مطرح می شود چرا در حالی که هیچ نامی وارد شده شرکت متخلف در گزارش این خبرنگار در روزنامه قانون برده نشده، وارد شده بین همه ی شرکت های بره بردار چوب در موارد شدهندران، تنها “شرکت سهامی نکاچوب” دچار این ابام و سوءتفاهم شده قرارداده شده است؟!

گفته می شود پس وارد شده انتشار گزارش تخلف شرکت مذکور در روزنامه قانون، سوارد شدهمان بوارد شدهرسی کل کشور ب موضوع ورود کرده قرارداده شده است.

ب نظر می رسد ورود قوه محترم قضایی و نهادهای محترم نظارتی ب پرونده فوق و درخوقرارداده شده است قرارداده شده استعلام وارد شده “معاونت محترم امور جنگل سوارد شدهمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور” ، بترین راه برای روشن شدن ابعاد موضوع قرارداده شده است تا هم شرکت متخلف شناسایی شود و هم مشخص شود این خبرنگار اطلاعات درست یا کذب منتشر کرده قرارداده شده است.

“شرکت سهامی نکاچوب” موارد شدهندران یکی وارد شده شرکت های بره بردار وارد شده جنگل قرارداده شده است که نزدیک ب ۵ دهه تاسیس شده و وارد شده سال ۱۳۴۸ در جنگل های هیرکانی شمال در قالب طرح های بره برداری فعالیت می کند.

۰
-۵۰

  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *