صفحه نمایش مستقل Gemini در راه عرضه


صفحه نمایش مستقل Gemini در راه عرضه

نمایشگرهای مستقل برخلاف مانیتورها فاقد هرگونه پایه هستند و همچون یک لوح بزرگ در کنار لپتاپ ها قرار می گیرند و افراد می‌توانند وارد شده آنها برای کاربری بتر در کنار یک صفحه نمایش بزرگ و پروضوح داشته باشند.

توسعه دهندگان، برنامه نویسان و جستجوگران اینترنتی بسیار ب درگیرکننده وارد شده نمایشگر مستقل علاقمند هستند. آنها گذشته وارد شده ویژگی‌های مورد اشاره وزن کمی داشته و ب راحتی قابل حمل قرارداده شده است.

اخیرا قرارداده شده استارتاپی ب نام Gemini صفحه نمایش مستقلی با وضوح ۱۰۸۰ پیکسلی و ۴K معرفی کرده که شباهتی ب ذن اسکرین ایسوس دارد. این نمایشگر عمدتا ۱۵٫۶ اینچی هستند و با قابلیت لمسی اجوارد شدهه می دهند افراد تجرب کاربری لذت بخشی احساس کنند. وجود باتری داخلی اجوارد شدهه می دهد تا نمایشگرهای Gemini بیش وارد شده ۵ ساعت عمر باتری پیدا کرده و تنها با یک بار شارژ ب این عمر باتری برسند.

صفحه نمایش های کوچک قابل حمل بسیار کاربردی هستند و افراد می توانند وارد شده آنها ب عنوان نمایشگر همراه درگیرکننده کنند. مدل ۴K در مقایسه با نسخه ۱۰۸۰ پیکسلی وارد شده کیفیت تصویر شارپ و بتری برخوردار قرارداده شده است. هر دو مدل قیمت یکسانی ندارد ب صورتی که نسخه ۱۰۸۰ پیکسلی با قیمت ۱۵۹ دلار و نسخه ۴K با قیمت ۲۶۹ دلار ب فروش می رسد. Gemini این نمایشگر را در کیک قرارداده شده استارتر ب نمایش درآورده تا با جمع آوری بودجه لوارد شدهم، تولید انبوه این دیوایس را آغوارد شده کند

شایان ذکر قرارداده شده است قیمت موردبحث برای افرادیست که وارد شده این پروژه حمایت می کنند و برای دیگر مصرف کنندگان نسخه ۱۰۸۰ پیکسلی ۲۹۹ دلار و نسخه ۴K بیش وارد شده ۴۹۹ دلار قیمت دارد. در بخش کانکتور باید ب USB Type-C، جک هدفون، پورت mini DisplayPort، پورت فول سایز HDMI، پورت USB 3.0 Type-A و چندی دیگر اشاره کرد.

برای کسب جزئیات بیشتر ب صفحه کیک قرارداده شده استارتر این محصول شرکت Gemini مراجعه کنید.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *