طرح دو فوریتی مجلس برای تحریم شرکت "آیفون" در کشور


طبق گزارشی که ساعتی پیش خاجرای ایلنا منتشر کرد، در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی اعلام شده قرارداده شده است که تعدادی وارد شده نمایندگان حال تدوین طرحی دو فوریتی برای تحریم شرکت “آیفون” وارد شده سوی کشورهای اسلامی هستند. ب گفته این خاجرای رئیس کمیسیون امنیت ملی پیش وارد شده گفته بود که برای مقابله با اقدامات آمریکا علیه ایران، ۱۵ طرح تدوین شده قرارداده شده است که ب تدریج مورد بررسی کمیسیون امنیت ملی قرار خواهد گرفت.

 این موضوع در حالی در مجلس مطرح شده قرارداده شده است که وزیر ارتباطات چندی پیش و پس وارد شده اقدام اپل مبنی بر محدودیت بیشتر بر روی اپلیکیشن‌های ایرانی خبر وارد شده کم شدن قرارداده شده استقبال وارد شده گوشی‌های این شرکت در بوارد شدهار ایران داده بود. آذری جهرمی با ارائه آمار جالبی اعلام کرده بود:

 پیش وارد شده این شاهد روند روب رشدی در درگیرکننده وارد شده گوشی‌های آیفون در داخل کشور بودیم و طبق آمار سوارد شدهمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، رووارد شدهنه ۷ هزار گوشی آیفون در شبکه ارتباطی کشور وارد و رجیستری می‌شد. اما پس وارد شده تحریم صورت گرفته، مطابق بررسی‌ها، طبق ۵  روز متوالی نه تنها تعداد ۷  هزار گوشی ب صورت روزانه در شبکه وارد نشد، بلکه روزانه۷۰  هزار گوشی فعال داخل شبکه نیز، خاموش شده قرارداده شده است.

جهرمی با اظهار اینکه اپل در حال وارد شده دست دادن بوارد شدهار تولیدات خود در ایران قرارداده شده است، دلیل این موضوع را رونق پیدا کردن چسبندگی سرویس‌های ایرانی و ارائه خدمات ب مردم اعلام کرده بود. حالا باید دید که طرح تحریم “شرکت آیفون” سرانجام در مجلس ب تصویب خواهد رسید یا خیر و اگر هم چنین طراحی در نهایت عملی شود آیا مختص تمامی محصولات شرکت “اپل” خواهد بود یا فقط “آیفون‌های” شرکت “اپل” شامل آن خواهند شد.

ب نظر شما چه سرنوشتی در انتظار طرح دو فوریتی مجلس مبنی بر تحریک شرکت آیفون خواهد بود؟ آیا با خاموش شدن روزانه ۷۰ هزار دستگاه آیفون، دستگاهی باقی می‌ماند که شامل این تحریم شود؟

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *