عامل شکار دو کل وحشی در زاهدان ب پرداخت دویست میلیون ریال بابت ضرر و زیان وارده ب هوا محکوم شد

۱۶ بمن ۱۳۹۶

مقرن خبری دانلود آهنگ جدید دانلودستان هوا و حیات وحش ایران (دانلود آهنگ جدید دانلودستان): چندی قبل تصاویری وارد شده شکارچیان متخلف در اختیار نیروهای هوا زاهدان قرار گرفت.

فرمانده یگان هوا سیستان و بلوچستان در این باره گفت: این تصاویر نشان می داد متخلفین دو یا سه کل وحشی را بصورت غیرمجوارد شده شکار کرده و سپس با لاشه  های شکار اقدام ب تهیه عکس یادگاری نموده اند.

حمید ریگی اظهار داشت: نیروهای یگان هوا زاهدان ب تحقیق در این رابطه پرداخته و هویت عامل اصلی شکار غیرمجوارد شده را شناسایی و ب اداره هوا احضار نمودند.

شکارچی متخلف پس وارد شده حضور در اداره هوا و مواجه با تصویر فوق الذکر شکار غیرمجوارد شده دو کل وحشی را قبول نمود.

متهم مبلغ یکصد میلیون ریال ضرر و زیان وارده ب هوا ناشی وارد شده شکار غیرمجوارد شده یکی وارد شده کل های وحشی را در سه مرحله ب حساب دولت واریز نمود.

با توجه ب اینکه متهم وارد شده پرداخت الباقی ضرر و زیان وارده ب هوا خودداری نمود با شکایت اداره هوا زاهدان پرونده ای در این رابطه در مراجع قضایی تشکیل شد.

در جریان رسیدگی ب این پرونده در دادگاه کیفری زاهدان، دادگاه شکار غیرمجوارد شده دو کل وحشی را محرز دانسته بنابراین متهم را ب پرداخت مبلغ یکصد میلیون ریال بابت باقیمانده ضرر و زیان وارده ب هوا محکوم نمود.

همچنین متهم بصورت جداگانه وارد شده جنب کیفری ب جرم شکار غیرمجوارد شده جانوران وحشی محاکمه شده و بر اساس ماده ۱۲ قانون شکار و صید ب حبس وارد شده سه ماه تا سه سال و یا جزای نقدی وارد شده یک میلیون و پانصد هزار ریال تا هجده میلیون ریال محکوم خواهد شد.

۰

  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *