عرضه Red Dead Redemption 2 وارد شده ۱۷ میلیون گذشت


عرضه Red Dead Redemption 2 وارد شده 17 میلیون گذشت

شرکت راکستار در ۲۶ اکتبر سال جاری نسخه جدید سری بوارد شدهیهای وسترن Red Dead Redemption را برای پلی قرارداده شده استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر کرد. نسخه جدیدی که با قرارداده شده استقبال بزرگی رو ب رو شد و حتی توانست تحسین کارشناسان صنعت را جلب کند.

در حالی که چند هفته ای وارد شده انتشار Red Dead Redemption 2 برای دو کنسول بوارد شدهی نسل هشتمی می گذرد، کمپانی Take-Two Interactive شرکت مادر راکستار میزان عرضه اولیه این بوارد شدهی را بیش وارد شده ۱۷ میلیون نسخه اعلام کرد

شرکت راکستار پس وارد شده چندین سال نسخه جدید Red Dead Redemption 2 را سال ۲۰۱۷ معرفی کرد و شادی طرفداران را ب دنبال داشت. باتوجه ب Take-Two Interactive این میزان تنها تعداد عرضه بوارد شدهیست و شامل فروش آن نمی شود بنابراین نباید بوارد شدهیکنان این رقم را با میزان فروش اشتباه گیرند

در حالی که انتظار می رفت این بوارد شدهی برای پی سی نیز معرفی شود همانند نسخه پیشین راکستار ب عدم داشتن برنامه برای نسخه پی سی اشاره کرد. البته شایعات مختلفی پیرامون پلتفرم پی سی Red Dead Redemption 2 منتشر شد و هیچ یک ب تایید یا تکذیب راکستار نرسید. گفتنیست پیشتر یکی وارد شده عوامل این شرکت بیان داشت کمپانی هیچ برنامه ای برای نسخه کامپیوتر این بوارد شدهی ندارد.

Red Dead Redemption 2 تقریبا ۸ سال پس وارد شده عرضه نسخه پیشین که سال ۲۰۱۰ منتشر شد، عرضه شده قرارداده شده است. این اختلاف زمانی طرفداران را بر آن داشت که راکستار فاصله بسیاری میان نسخه های مختلف بوارد شدهیهای خود می گذارد.

 ب هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر پیرامون نسخه پی سی Red Dead Redemption 2 باید منتظر ماند تا مشخص شود راکستار چه برنامه ای در سر دارد. انتظار داریم سال آینده این پلتفرم معرفی شده و بر میزان عرضه آن بیافزاید.

شایان ذکر قرارداده شده است عناوین راکستار همیشه پر فروش هستند.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *