عمر باتری گلکسی S20 Plus توسط GsmArena مشخص شد: هم تروارد شده با التراسری بیستم گلکسی S کمپانی سامسونگ تمام قوانین گذشته این کمپانی را زیر پا گذاشتند. وارد شده درگیرکننده وارد شده باتری با ظرفیت بالای ۴۰۰۰ میلی آمپر تا حضور دوربینی با سنسور ۱۰۸ مگاپیکسل برای نسخه الترا این سری، همگی وارد شده جسارت‌هایی بود که امسال وارد شده سمت سامسونگ شاهد آن‌ها بودیم. عمر باتری گلکسی S20 Plus نیز ب توارد شدهگی در کنار گلکسی S20 Ultra منتشر شده قرارداده شده است و ظاهرا عملکرد هر دو دستگاه با یکدیگر بسیار نزدیک قرارداده شده است.

گلکسی S20
Plus وارد شده باتری ۴۵۰۰
میلی آمپر ساعتی درگیرکننده می‌کند که مقداری میانه در مقایسه با باتری ۴۰۰۰ میلی
آمپر ساعتی گلکسی  S20 و باتری
۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی گلکسی S20 Ultra قرارداده شده است. باید ب این مورد اشاره کنیم که نسخه
که در دسترس GsmArena قرار داشت نسخه ۴G Only بود
اما مودم ارتباطی پردوارد شدهنده همان مودم درگیرکننده شده برای نسخه ۵G نیز
قرارداده شده است و وارد شده نظر مصرف باتری نباید شاهد تفاوت آنچنانی بین دو نسخه باشیم.

ب غیر وارد شده پشتیبانی وارد شده باند مخابراتی ۵G، امسال شاهد حضور نرخ بروزرسانی ۱۲۰ هرتز با نرخ لمس ۲۴۰ هرتز بر
روی این سری بودیم. نرخ بروزرسانی ۱۲۰ هرتز باعث خواهد شد تا در هنگام وبگردی و
حتی انجام بوارد شدهی‌های FPS بر روی تلفن همراه، نگرانی وارد شده
بابت تاری محتوای داخل صفحه نداشته باشید. وارد شده سوی دیگر درگیرکننده سامسونگ وارد شده نرخ لمس
۲۴۰ هرتز باعث شده قرارداده شده است تا این دستگاه پاسخی سریع ب لمس‌های شما بدهد و تاخیر‌هایی
که قبلا شاهد آن بودیم در این دستگاه ب طور کامل وارد شده بین رفت قرارداده شده است.

البته که نرخ بروزرسانی ۱۲۰ هرتز با نرخ لمس ۲۴۰ هرتز نیوارد شدهمند باتری بینه نیز هستند که وارد شده بس چنین مشخصاتی برآید. برای همین گلکسی S20 Plus با توجه ب درگیرکننده وارد شده صفحه نمایش کوچیکتر نسبت ب برادر بزرگتر خود، یک باتری ۴۵۰۰ میلی آمپری را در کالبد خود جایگذاری کرده قرارداده شده است.

خوشبختانه GsmArena تمام جوانب را در نظر گرفته و این دستگاه را در حالت نرخ بروزرسانی ۶۰ هرتز نیز با رزولوشن ۱۴۴۰P آزمایش کرده قرارداده شده است تا کاربرانی که قصد خرید این دستگاه را دارند متوجه تفاوت ساعتی بین دو نرخ بروزرسانی باشند. البته حرکت هوشمند سامسونگ در این بخش، محدود کردن رزولوشن نمایشگر با ۱۰۸۰P در زمانی که قصد درگیرکننده وارد شده نرخ بروزرسانی ۱۲۰ هرتز را داشته باشید قرارداده شده است. گرچه کاربران و یوتیوبر‌های زیادی وارد شده این حرکت قرارداده شده استقبال نکرده‌اند و احتمالا ب زودی شاهد ارائه بروزرسانی توسط سامسونگ برای رفع این محدودیت باشیم.

عمر باتری گلکسی S20 Plus در حالت ۱۲۰ هرتز با رزولوشن ۱۰۸۰P نزدیک ب ۸۷ ساعت ثبت شده قرارداده شده است که عملکردی متوسط برای یک دستگاه پرچمدار قرارداده شده است اما امیدواریم تا در آینده با ارائه بروزرسانی‌های مختلف توسط سامسونگ شاهد ببود عملکرد بخش نرم افزاری دستگاه و در نتیجه ببود عمر باتری سری گلکسی اس ۲۰ باشیم. این رقم دقیقا ب مقدار رقمی قرارداده شده است که گلکسی S20 Ultra در این حالت ب ثبت رسانده قرارداده شده است. همچنین عمر باتری گلکسی S20 Plus در حالت ۶۰ هرتز با رزولوشن ۱۴۴۰P نیز قابل توجه بوده قرارداده شده است و این دستگاه همانند برادر خود رقم ۹۷ ساعت را برای خود کسب کرده قرارداده شده است.

اگر نگران شارژ گلکسی اس ۲۰ پلاس خود هستید باید
این نگرانی را کنار بگذارید. پشتیبانی Galaxy
S20 Plus وارد شده شارژ سریع
۲۵ واتی و حضور این آداپتور در داخل جعب دستگاه قادر شده قرارداده شده است تا تنها در ۵۷ دقیقه
بتوانید تلفن همراه خود را وارد شده ۰ درصد ب ۱۰۰ درصد شارژ نمایید. این درحالی قرارداده شده است که
در ۳۰ دقیقه اول شارژ گلکسی اس ۲۰ پلاس می‌تواند ۶۲ درصد وارد شده باتری خود را شارژ
نماید.

متاسفانه گلکسی اس ۲۰ و گلکسی اس ۲۰ پلاس وارد شده شارژ سریع ۴۵ واتی پشتیبانی نمی‌کنند اما با توجه ب سرعت شارژ سریع قابل توجه Galaxy S20 و Galaxy S20 Plus این مورد نمی‌تواند یک نقطه ضعف جدی ب حساب آید. خوشبختانه اگر کابل و آداپتور خود را ب همراه نداشته باشید اما در نزدیکی شما یک پد شارژ بی‌سیم وجود داشته باشد، گلکسی اس ۲۰ پلاس قادر قرارداده شده است تا با پشتیبانی وارد شده شارژ بی‌سیم ۱۵ واتی، خود را کمتر وارد شده ۲ ساعت شارژ نماید. وارد شده طرف دیگر با درگیرکننده وارد شده قابلیت PowerShare می‌توانید دیگر دستگاه‌های پشتیبانی کننده وارد شده شارژ بی‌سیم را با سرعت ۹ وات شارژ نمایید.

بیشتر بخوانید: عمر باتری گلکسی S20 توسط GsmArena مشخص شد: ضعیف‌تر وارد شده انتظار

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *