عملکرد باتری LG G8 ThinQ – خوب اما نه ب اندوارد شدهه کافی


عملکرد باتری LG G8 ThinQ – خوب اما نه ب اندوارد شدهه کافی

پرچمدار جدید ال‌جی، یعنی G8 ThinQ شاید مانند گوشی‌های بالارده سامسونگ و اپل پرطرفدار نباشد، اما در واقعیت حق این گوشی نیست که وارد شده مهمانی بزرگ پرچمداران دور بیفتد. مانند گلکسی اس۱۰های سامسونگ دارای چیپست اسنپدراگون ۸۵۴ قرارداده شده است و وارد شده دوربین خوبی هم بره می‌برد و با این تفاسیر قیمت آن در حدود ۶۰۰ دلار قرارداده شده است که آن در مقایسه با رقبا ب یک پرچمدار اقتصادی تبدیل می‌کند. اما عملکرد باتری این گوشی چطور قرارداده شده است؟

قبل وارد شده هر چیز باید بدانید که G8 ThinQ دارای یک باتری ۳۵۰۰ میلی آمپرساعتی قرارداده شده است و وارد شده شارژ بی‌سیم نیز پشتیبانی می‎کند. طبق بررسی‌های صورت گرفته توسط کارشناسان وبسایت PhoneArena این گوشی در حالت عادی و با درگیرکننده معمول برای یک روز و نیم شارژ خواهد داشت. این شامل درگیرکننده‌هایی مانند اسپاتیفای، بوارد شدهی در حد ۳۰ دقیقه و یوتیوب گردی نیز می‌شود. اما برای آنکه ببینیم گوشی G8 ThinQ ال‌جی وارد شده نظر عملکرد باتری در برابر رقبا حرفی برای گفتن خواهد داشت یا خیر، باید در ۲ آزمون مورد بررسی قرار بگیرد.

گوشی G8 ThinQ الجی

عملکرد باتری G8 ThinQ ال‌جی در برابر رقبا

در این تست برای اندوارد شدهه‌گیری میزان عمر باتری با یک بار شارژ کدی طراحی شده تا عملکرد گوشی را در درگیرکننده روزمره وارد شده گوشی تکرار کند. مانند تست‌های قبلی برای سنجش عملکرد باتری در این آزمون هم صفحه نمایش همه دستگاه‌ها در میزان روشنایی ۲۰۰ نیت تنظیم شده بود.

 عملکرد باتری G8 ThinQ ال‌جی در برابر رقبا

عملکرد G8 در این تست پایین‌تر وارد شده میانگین پرچمداران ۲۰۱۹ بود. با ۷ ساعت و ۳۰ دقیقه این گوشی عملکردی مشاب (کمی بتر) با گلکسی اس ۱۰ داشت، اما ب اندوارد شدهه وان‌پلاس ۶تی و آیفون XR عالی نبود.

سرعت شارژ باتری G8 ThinQ ال‌جی در برابر رقبا

نکته مهم دیگری که برای بررسی باتری گوشی‌ها در نظر گرفته می‌شود، سرعت شارژ آنها قرارداده شده است. G8 وارد شده فناوری شارژ سریع پشتیبانی می‌کند و در جعب آن نیز این شارژر قرار گرفته قرارداده شده است.

سرعت شارژ باتری G8 ThinQ ال‌جی در برابر رقبا

سرعت شارژ این دستگاه هیچ رکوردی را ثبت نمی‌کند. این دستگاه برای شارژ کامل ب یک ساعت و ۴۰ دقیقه زمان نیوارد شده دارد و این با توجه ب ظرفیت باتری، زمان شگفت‌انگیزی برای یک پرچمدار نیست. با این حال این زمان بتر وارد شده سرعت شارژ پرچمداران گوگل و آیفون با شارژرهای درون جعب آنها قرارداده شده است.

دانلود فیلم ۴k

منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *